Lamba Tasarımları – Tesisat Ürünlerinden

Bu kez su ve doğal gaz tesisatında kullanılan parçalardan yararlanarak lamba tasarımları yapıyoruz. Bunun için gerekli olan parçaları su tesisatları satan yerlerden bulabilirsiniz.

Özgün Lamba Tasarımları Yapmak

Daha önce yine su ve doğal gaz tesisat ürünlerinden faydalanarak evimizde içecek ya da bar sistemi yapma yöntemi BURADA anlatılmıştı.

Farklılık sevenlere hitap eden bu tur tasarımları yapmak hiçte zor değil. Yapmanız gereken, su tesisat parçaları satan yerlerden gidip bulabileceğiniz en ucuz parçalarla yaratıcılığınızı konuşturup şekiller üretmek ve elektrik enerjisini sisteme taktığınız lambaya ulaştırmak.

Tasarımların ne kadar kolay olduğunu anlamak için daha iyi anlamak için örnek tasarımlara bakabilirsiniz…

Lamba tasarımları

Lamba tasarımlarına başladığınızda başlangıçta belki biraz zor gelecektir ancak birkaç denemeden sonra kendi özgün tasarımlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Örneğin aşağıda yarım yatmış bir karakter şekli verilmiş lamba görünüyor.

Lamba tasarımları

Ya da koşana bir figürü andıran lamba tasarımına ne dersiniz. Parçaları yerleştirmek için sadece küçük yıldızların kafanızda dolaşmaya başlaması yeter de artar bile.

Tesisat parçalarından lamba tasarımı

Bu lamba tasarımına ne dersiniz. Lambamız balık tutuyor.

Lamba tasarımları

Koşmaya hazırlana lamba tasarımımız. Bu da oldukça kolay görünüyor.

Lamba tasarımları

İşte harika bir lamba tasarımı daha. Kombin görsel bir lamba ile tamamlanmış. Masanızda son derece şık duracak bir lamba tasarımı.

Lamba tasarımları

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu