Kullanışlı, Sıradışı Modern Koltuklar

Evinde değişiklik ve kullanışlılık arayanlar için harika tasarlanmış bu şık koltuk tasarımları bir şekilde beğeninize hitap edecektir. Rahat ve kullanışlı olduğu kadar çok amaçlı kullanılabilen modern şık koltuk modelleri evinizin görünümünü değiştirmeye aday. İşte sıradışı ve sıradışı olduğu kadar rahat ve kullanışlı modern tasarıma sahip koltuk modelleri.

Bu model hem koltuk hem de bir kütüphane özelliği taşıyor. Koltuğun boş alanlarına kitapları yerleştirmek için küçük bölümler yerleştirilmiş. Her an rahat koltuğunuzda kitaplarınız elinizin uzanabileceği yerlerde.

Bir önceki modele göre daha az kitap yerleştirebileceğiniz rahat ve şık bir koltuk modeli.

İlgili içerikler

Fincan şeklinde tasarlanmış bu şık koltuk modelini isterseniz uzanmak için de kullanabilirsiniz. İstendiğinde toplanabilen ayak uzatma bölümü var.

Çok şık tasarlanmış bu koltuk modeli duvara monte edilmiş şekilde kullanılabiliyor. Ancak oturma açısı ayarlanabilir ve katlanabilir özelliğe sahip.

Fiberglas malzeme kullanılarak oluşturulan bu kıvrımlı koltuk gerçekten evinizin rengini değiştirecek. Bu koltukta ayaklarınızı dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz şezlong koltuk modeli.

Kemik parçası görünümde farklı tasarlanmış bir koltuk modeli. Esnek yapısı ile üzerinde oturmak son derece keyifli ve bir o kadar farklı bir model.

Kağıt havlu şeklinde tasarlanmış bu koltuk modeli daha çok eğlence amaçlı tasarlanmış. Evinizde çocukların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu