Tasarım veya Belgeye mi ihtiyacınız var? Buyrun

Dönem dönem hepimizin bir belge, e-kart, kutlama kartı ya da tasarıya ihtiyacımız olduğu dönemler olmuştur. Ve hepimiz photoshop ya da başka grafik editörlerini ustalıkla kullanamıyor olabiliriz.

Bir tasarım ya da belgeye ihtiyacımız olduğunda CANVA.COM imdadımıza yetişiyor. Grafik programlarını bilmiyor olsanız da canva.com ile ihtiyacınız olandan fazlasını bile yapabilirsiniz.

Sitede yüzlerce hazır şablon olduğu gibi tasarımlarınız için sıfırdan bir çalışma da yapabilirsiniz. Siteye girip birkaç belge veya tasarım ürettiğinizde veya hazır şablonları değiştirerek ihtiyacınıza yönelik grafiği oluşturduğunuzda sonuçlardan büyük ihtimalle memnun kalacaksınız.

Hazır şablonlar üzerindeki yazıların tümünü ekran üzerinde değiştirebilir istediğiniz içerikleri girebilirsiniz. Siteye facebook veya google hesabınızla anında giriş yapabilir dilerseniz yeni üyelikte açabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde sizi bir arama kutusu karşılıyor. Bu arama kutusunu kullanabilir veya hazır şablonlara bakabilirsiniz. Ayrıca siteye girip tasarımlar oluşturduğunuzda bu çalışmalar sonraki girişte sizi yine karşılayacaktır. Ayırca hesap ekranınızda klasör oluşturabilir çalışmalarınızı kategorilerine göre bu klasörlere atabilirsiniz.

Ekran görüntüsünde yüzlerce hazır şablondan birkaçını görebilirsiniz.

Sitede oluşturabileceğiniz içerikleri sınırlamak anlamsız olur. İhtiyacınıza göre her türlü tasarını yapabilirsiniz.

Tasarımlarınızda bilgisayarınızdan bekleyebileceğiniz resimleri kullanabilir veya hazır resimler üzerinde değişimler yapabilirsiniz. Her bölüme mevcut fontları kullanarak yazılar ekleyebilir ve renklendirebilirsiniz. Aslında bu sitede oluşturabileceğiniz tasarımlar hayal gücünüz ve siteyi doğru kullanmanızla doğru orantılı olacaktır.

Alttaki videoda ekran ve anlatım İngilizce ancak siteye girdiğinizde bilgisayarınızda kullandığınız varsayılan dil sizi karşılayacak. Yani Türkçe bir işletim sistemi kullanıyorsanız sitedeki menüler Türkçe olacaktır.

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu