Mobil

Samsung Galaxy Note 2 Fiyat ve Özellik

Samsung Galaxt Note 2 1899 TL

Bimeks, Electro World ve Teknosa gibi mağazalarda 1899 TL fiyatla Galaxy Note 2 satışa sunulmuş durumda.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 2, dün yapılan lansman ile Türkiye’de kullanıcılarla buluştu

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong’un ev sahipliğinde, akıllı telefon pazarına ilişkin değerlendirmelerin de paylaşıldığı 360’da gerçekleşen davette Okan Bayülgen yaptığı ürün sunumunun ardından Candan Erçetin sahne aldı. Etkinliğin ilgi çekici yanlarından biri de elbette Galaxy Note 2′nin çıkış tarihi ve fiyatlarının açıklanacak olmasıydı. İşte detaylar:

Samsung, Galaxy Note 2 artık satışa sunuldu.

Telefonun yaklaşık bir ay önce IFA’da tanıtıldığını düşünürsek Note 2′nin ülkemize çabuk bir şekilde ulaştığını söyleyebiliriz. Samsung, resmi olarak bir fiyat açıklamadı. Fakat hem operatörler hem de teknoloji mağazalarında Galaxy Note 2 fiyatları belli olmuş durumda.

İlgili içerikler

Galaxy Note 2 ile ilgili ilk duyuruyu yapan Avea oldu. Firmanın hazırladığı taahhütlü paketlerle ayda 57 TL’den başlayan fiyatlarla Galaxy Note 2 sahibi olmak mümkün. Peşin ve kredi kartı ile taahhütsüz satış yapacağını duyuran firma Galaxy Note 2′yi bu yolla satın almak isteyenlere de 3 ay 250MB internet paketi hediye edecek. Fakat Avea’nın sitesinde cihaz ve kampanya ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

YoRuMSuZ

Asıl mesleği eğitim olup internet ortamında hobi amaçlı yayınladığı sitelerle kullanıcılara doğru bilgileri ulaştırmayı hedeflemektedir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu