Erkekleri Çekici Yapan Kusurlar

Erkekleri çekici yapan bazı kusurları kimi kadınlara çekici geliyormuş. Bu kadınlar erkeklerin bazı kusurlarının onların diğer erkeklerden farklı olmasını sağladığını ve çekici olduğunu düşünüyor. Örneğin kellik bir kusur olarak görünebilir. Ancak saçları olmayan erkeklerden etkilenen kadınların ne kadar da çok olduğunu herkes biliyor. Yani kusuru avantaj olarak kullanmış oluyorsunuz. Birazdan vereceğimiz kusurlar sizde de varsa bunları lehinize çevirmek sizin elinizde.

Erkekleri Çekici Yapan R’leri söyleyememek;

Nedendir bilinmez kadınlar R’leri söyleyemeyen erkekleri çok sevimli buluyorlar. Sevimlilik ise kimi kapıları açacak manalı bir anahtara dönüşebiliyor.
Utangaçlık;

Herhalde utangaç adam türü tükenmekte olduğundan, kadınlar bu türün son örnekleriyle karşılaştıklarında hayallere kapılmaktan kendilerini alamıyorlar.

Kellik;

Saçsız erkeklerle ilgili şehir efsaneleri, kadınların merakını celbediyor. Meraklı bakışlar birkaç küçük atraksiyonla hayranlığa dönüştürülebiliyor.
Sert derili eller;

Kadınlar yumuşak elli erkeklerden hoşlanmıyorlar. Çünkü o zaman kendi yumuşaklıklarının farkına varamıyorlar. Eldeki sertlik kendilerini yanınızda güvende ve kadın gibi hissetmelerini sağlayabiliyorlar.
Sakarlık;

Her kadın potansiyel bir anne olduğundan, sakar erkekler de garip bir şekilde kadınlara sevimli geliyor. Ama tabii sakarlık meselesinin hayati tehlike içerebileceğini akılda tutup ölçüyü kaçırmamak gerekiyor.
Güzel bir kadınla ilişki;

İlginçtir, yakışıklı olmasa bile yanındaki güzel kadın erkeğin cazibesine cazibe katıyor. Galiba kadınlar birbirleriyle rekabet etmeyi seviyorlar…

Sulugözlük;

Ağlayan erkekler kadınların hemen dikkatini çekiyor. Yalnız tabii her dakika ağlamaktan değil, onun yanında ağlamaktan söz ediyoruz. Bu şekilde kendilerini özel hissediyorlar.
Ütüsüz gömlekler;

Ütüsüz gömlek, bakıma muhtaç erkeğin, dolayısıyla muhtemel bir yuvanın habercisi gibi görülüyor. Bu bilgiden yararlanırken dikkatli olmakta fayda var. Yerine getiremeyeceğiniz vaadlerde bulunmayın.
Kıskançlık;

Aşırı dozda kıskançlık kadınları kaçırıyor. Ama ölçülü olduğunda sahiplenildiklerini hissediyor ve bundan büyük bir haz duyuyorlar…

Bir önceki yazımız olan Kadınları Etkilemek Adına Yapılan Yanlışlar başlıklı makalemizde erkek hataları, erkeklerin yaptığı hatalar ve kadınları etkilemek için öneriler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu