Erkeklerin Beden Dili

Ondan hoşlanıyorsun… Onun da senden hoşlandığını düşünüyorsun ama davranışları pek birbirini tutmuyor, haliyle kafanın karışıklığı giderek artıyor. Seni arkadaşı olarak gördüğünü söylüyor ama her fırsatta sana dokunmanın yollarını arıyorsa, beden dili hareketlerini daha çok dikkate alman yerinde olur.

İşte sana davranışlarının gerçek anlamlarını çözmene yarayacak birkaç önemli ipucu.

Davranış 1 : İçine düşecekmiş gibi davranıyor. Gözlerinin içine bakıyor, konuşurken koluna dokunuyor.

Ne diyor? Etraftan duyduğun kadarıyla her kıza bu şekilde davranan bir çapkın değilse bu, Senden çok hoşlanıyorum, birlikte olmak için fırsat kolluyorum demek.

Davranış 2 : Seni sadece arkadaş olarak gördüğünü söylüyor ama hala gözlerinin içine anlamlı anlamlı bakıyor.

Ne diyor? Senden bir elektrik alıyorum ama arkadaşlığınızın bitmesinden çok korkuyorum, eğer bana bir ışık yakarsan, bir an bile beklemeden sana duygularımı açabilirim.

Davranış 3 : Seninle konuşuyor, flört ediyor ama çıkma teklifinde bulunmuyor.

Ne diyor? Kendimi sağlama almak istiyorum. Duygularımdan emin olmadan bir adım atmaktan çekiniyorum. Ayrıca senin benim hakkımda ne düşündüğünü tam olarak anlamış değilim.

Davranış 4 : Konuşurken gözlerini senden kaçırıyor, başka bir şeyle ilgileniyor.

Ne diyor? Şu anda sana doğruları söylemiyorum. Söylemeye de niyetim yok. Biliyor musun, gerçekten sıkıcı birisin, uğraşmam gereken başka işler var, beni meşgul etme.

Davranış 5 : Karşılıklı otururken sürekli bacaklarını sallıyor, etrafını süzüyor, alakasız konulardan bahsediyor.

Ne diyor?
Aslında ne dediği çok açık ama anlamak istemeyenler için tekrarlayalım: “Bu davranış, Şu an burada olmak istemiyorum, söylediğin aptalca şeyler de beni hiç ilgilendirmiyor” un daha kibar halinden başka bir şey değil.

NoName

Eğitimci olup, internet ortamında hobi amaçlı yayınladığı sitelerle kullanıcılara doğru bilgileri ulaştırmayı hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu