Erkeklerin aldatırken kullandığı bahaneler

Özellikle aldatma ve aldatma söz konusu olduğunda, bir yalanı tespit etmek oldukça kolaydır. Partneriniz çok dikkatli olabilir, ancak çoğu zaman sağladıkları mazeretler yalanlarını ve aldatmalarını ele verir.

Partnerinizin yalan söyleme ve hile yapma modelini öğrenip anladıktan sonra bu saçma bahaneler kolayca tanımlanabilir. Bu nedenle, erkeklerin aldatırken en sık kullandıkları bahanelere bakarak önleminizi alabilirsiniz.

İŞ BAHANELERİ İLK SIRADA!

İŞ BAHANELERİ İLK SIRADA!

Erkekler her zaman mesleki taahhütleri hakkında bir bahaneler bulurlar. İş onların en kolay kaçış yoludur.

Telefonu açamadığı önemli toplantılar, gece aniden ortaya çıkan şantiye işleri veya planlı yurt dışı seminerleri… Şüpheleriniz varsa işlerinin detaylarıyla ilgilenmeye başlamanız gerekebilir.

EGZERSİZ VE SPOR DÜŞKÜNLÜĞÜ

EGZERSİZ VE SPOR DÜŞKÜNLÜĞÜ

Aniden ortaya çıkan egzersiz ve spor düşkünlüğü hem vücudunu güzelleştirmek hem de zaman yaratmak için bir kaçış olarak kullanılabiliyor.

Erkek arkadaşınız veya eşiniz aniden bakım meraklısı kesildiyse gözünüzü dört açın. Spor salonuna sizsiz yazıldıysa ve spordaydım duymadım bahaneleri arttıysa tehlike çanları çalıyor olabilir.

SIK SIK EVDEN ÇIKMAK

Sık sık evden çıkmak

Eşiniz bir anda bakkala ve markete gitmeye pek hevesli hale geldiyse, bir başkasıyla iletişim kurabilmek için zaman yaratıyor olabilir.

Sizi aldatmaya başladığında, sevgilisiyle buluşmak için evden çıkmanın her yolunu arayacaktır.

BASKIN ÇIKMAK VE TARTIŞMALARI ŞEKLİ

BASKIN ÇIKMAK VE TARTIŞMALARI ŞEKLİ

Gerçekleri ört bas etmek her zaman kolay değildir. Aldatmak da öyle. Bu erkek arkadaşınızın ya da eşinizin üzerinde baskı yaratır ve özellikle aldattığının anlaşılma ihtimali olacağı durumlarda aniden yüksek tepkiler verebilir.

Bu aynı zamanda sizden uzaklaştığı için de ortaya çıkar. Daha anlayışlı birinin kollarından çıkıp, “saat kaç neredesin” diyen birinin yanına gelmek onda sinir yaratacaktır.

İŞ SEYAHATLERİ

İŞ SEYAHATLERİ

Bu, aldatma söz konusu olduğunda erkeklerin en yaygın bahanelerinden biridir. Erkeğiniz size önümüzdeki birkaç günlüğüne bir iş gezisi için şehir dışında olduğunu söylerse, araştırdığınızdan emin olun ve ona kalış, bilet vb. ayrıntıları sorun. Büyük ihtimalle sevgilisiyle küçük bir seyahate çıkıyor.

yogurtlu_pizza

Blog sayfalarına yazı yazmayı seven, hayata birazcık tersinden bakan biridir. Özelikle hayvanlar söz konusu olduğunda hassas olmak gibi bir özelliği vardır. Lütfen yaşam hakkı olan en temel hakkı hayvanlardan esirgemeyelim...

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu