Anasayfa / İnternet / Webmaster / PageRank PR Ölçer – Parameter

PageRank PR Ölçer – Parameter

PageRank, kısaca google‘ın sitelere verdiği not diyebiliriz. Sitenizin içeriği, zenginliği, güncellenmesi ve özgün yapısına göre google tüm indexlediği sitelere 0… – …10 arası notlarla değerlendirir. PageRank‘in ne kadar önemli olduğunu kavrayan webmasterlar sitelerinin PR değerini yükseltmek için çeşitli optimizasyon çalışmaları yaparlar.

PR bu kadar önemli ise web sitemizin PR değerini de herzaman gözlemlemeliyiz. Bunu yapan onlarca site var. Hatta Google Toolbar yüklerseniz yine IE Explorer üzerinde görebilirsiniz. Sanırım FireFox’un da böyle bir eklentisi var.

PageRank Olcer

Bir çok siteniz var ve bunların tek tek PR değerlerini kontrol etmek istemiyorsanız tam bu iş için bir program var. Tüm sitelerinizi bir kez giriyorsunuz ve PR değerlerine bir tıklama ile topluca bakabiliyorsunuz.

Bizim her iki sitemizin de PR değeri şu an itibari ile 3. (E-Cozum.Net ve CerezForum) Artık PR ölçen sitelerle değil bahsi geçen programla PR değerini ölçüyorum 😛 Bu iki siteden başka yakın zamanda 3. bir sitemiz daha aktif olacak. Şu an tasarım aşamasında olan www.antalya07.net

Boyut: 1.37 MB
Versiyon: 1.3

Download:

  PageRank Olcer - ParaMeter (1,4 MiB, 1.253 kez)

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

16 Yorum

 1. İşe yarıyor sorunsuz çalışıyor beyler.

 2. en çok istediğim pr değerim 5 olması.

 3. ßendede calisiyor Tsk ederim…

 4. bekleyemedim indirip kurdum
  sorunsuz çalışıyor
  teşekkürler

 5. doğrudan exe dosyasını çalıştırmak sakıncalı olmaz mı. indirip kuranlar trojan olup olmadığını bildirebilir mi? teşekkürler

 6. bu program ajans sitesinin pr değerini tam olarak gösrerirmi?yanılma payı varmı yani

 7. kendini bulmak isteyen buraya

 8. cok tesekur ederım elıne salık cok gusel bır program

 9. Programi indirdim Kurdum Gayet Güzel Calisiyor TessekkurLer..

 10. sarnım program trojen

 11. Mete; öyle bir yorum yapmışsın ki neyin çalışmadığı belli değil. Eğer programdan bashediyorsan sürekli kullandığım el altı programlardan biri. Sorun ne?

 12. Calısmıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir