Transparan PNG resimler indirebileceğiniz 12 ücretsiz site

Grafik çalışmalarında kullanabileceğiniz birbirinden güzel transparan PNG formatında resimler indirebileceğiniz 12 harika site...

Eğer grafiklerle uğraşan bir sektörde (reklam, web tasarım, baskı, photoshop, broşür, afiş vs) iş yapıyorsanız ya da amatör olarak resimlerle ilgili işlemler yapmak gibi bir hobiniz varsa ücretsiz olarak transparan PNG formatında resimlere çok ihtiyaç duyabilirsiniz.

Elbette Photoshop veya türevi bir programa yeterince hakimseniz kendi transparan PNG resimlerinizi oluşturabilirsiniz. Ancak hem zamandan tasarruf etmek hem de hatasız şekilde oluşturulmuş PNG resimler işinize yarayacaksa bu sitelere mutlaka uğramalısınız.

PNG indirme hizmeti veren bir çok site mevcut. Seçilen 12 sitelerde öncelik, üyelik gerektirmeden kolayca resimlerin indirilebilmesi ve çeşitlilik göz önüne alındı.

Şimdi kolayca transparan resimler indirebileceğiniz 12 siteye bir göz atalım…

1.  PNGImg

Bu site 100.000’den fazla transparan PNG resmi kategorilere ayrılmış olarak, ayrıca alfabetik harflere göre arama yapıp indirmeye izin veriyor. Resimleri indirmek için bir buton sunmak yerine ilgili resmi klasik yöntemle ters klik yapıp bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz.

İlgili içerikler

2. PNGEgg

Bu siteden resim aramak ve indirmek son derece kolay. Resimlerin altında bulunan İndir butonuna tıklamak yeterli. Sistem yoğun olduğunda bir güvenlik kodu da sorduğu oluyor ancak son derece kolay şekilde bu etabı geçip resmi indirebiliyorsunuz. Arayüz olarak oldukça sade ve harika transparan resimler var.

Bu site Türkçe içerikte sunuyor. Yönlendirildiğiniz site adresi sonundaki /tr/ ifadesini kaldırırsanız İngilizce olarak da kullanabilirsiniz. İsterseniz kategoriler yardımıyla isterseniz arama ile transparan resimlere ulaşabilirsiniz.

3. PNGWing

Bu site bir üstteki siteye oldukça benzer şekilde hazırlanmış. Yüksek kaliteli PNG resimleri indirmek için “Ben robot değilim” ekranını geçmeniz gerekiyor.

4. Anyrgb

Arama yoluyla istediğiniz transparan PNG resmi ilgili butona tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

5. PikPng

Kategorilere ayrılmış şekilde göz atabileceğiniz aynı zamanda arama yoluyla bulabileceğiniz yüksek kalitede şeffaf PNG resimleri indirme butonuna tıklayarak ticari olmayan kullanımlarınız için indirebilirsiniz.

6. StickPng

Eğitim amaçlı da kullanabileceğiniz clipart tarzı transparan resimler kategorilere ayrılmış olarak sunuluyor.  Arama yoluyla da resimlere ulaşabilirsiniz. Download için 10 saniye bekletiyor.

7. PNGKit

Kategori ve arama sistemi ile kaliteli şeffaf PNG resimleri kolayca indirebileceğiniz ücretsiz bir site.

8. VHV

Oldukça zengin bir şeffaf resim arşivi olan siteden beğendiğiniz resimleri kategorilere göz atarak veya aram yöntemiyle bulup indirebilirsiniz. İndirme sırasında 4 saniye kadar bekletiyor.

9. PNGItem

Bir üstteki siteye oldukça benziyor. Alternatif resimler için kullanabileceğiniz zengin içerikli transparan resimleri ücretsiz şekilde indirebilirsiniz.

10. SUBPng

Arama yoluyla ulaştığınız trasparan PNG resimleri ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. İndirmek için “Ben robot değilim” ekranını basitçe geçebiliyorsunuz.

11. HiClipart

Kategorik olarak veya arama ile her konuda kullanabileceğiniz transparan resimleri kolayca indirip çalışmalarınızda kullanabilirsiniz.

12. NicePNG

Oldukça zengin bir şeffaf PNG resim arşivi olan siteden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca şeffaf clipart ve icon indirmenize de izin veriyor.

Bonus

FreestockPNG

Yüksek kaliteli şeffaf PNG görüntüleri indirebileceğiniz ücretsiz bir PNG resim vardır. 300.000’den fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü şeffaf PNG fotoğrafı barındırmaktadır. Kullanım lisansı her görüntünün sekmesinde belirtilmiştir.

İlgili içerikler

2 Yorum

  1. FreestockPNG is a free PNG images where you can download high quality transparent PNG images with no background. Over 300,000 free high resolution transparent PNG photos online. The license to use is indicated in the tab of each image.

  2. Çok güzel bir kaynak. Transparan resimleri çok sık kullanıyorum ve bilumum siteler çok işime yarayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu