Öpüşmeye Göre Karakter Analizi

Karakter analizi konusunda o kadar detaylı kriterler değerlendiriliyor ki buna öpüşmek bile dahil edilmiş durumda. Çiftlerin öpüşme görüntülerini detaylı izleyen uzmanlar aslında öpüşme tarzının da karakter analizi yapmak için kriterler barındırdığının farkına varmışlar.

Kişiler etrafındaki olayları kendi algılarıyla biçimlendirir ve yönlendirirler. Karakter dediğimiz şey bu algıların neticesinde geliştirdiğimiz davranış biçimlerinin toplamıdır.

Aslında yüz hatlarına bakıp da karakter analizi yapmak, yeni bir olay değil. Ama şimdilerde bu işin eğitimi veriliyor ve hatta konu hakkında ayrıntılı bilgi içeren kitaplar yayınlanıyor. Her davranışın aslında bir karakter analizi kriteri olduğunu belirten uzmanlar, öpüşmek eylemi ile de karakter analizi yapılabileceğini belirtiyor. Öpüştüğünüz kişinin karakterini mi merak ediyorsunuz. O zaman aşağıdaki yazıyı dikkatlice okuyun. İşte dudak dokunuşlarının nelere işaret ettiğinin ipuçları…

Öpüşme Tarzı ile Maceracıların Karakter Analizi

Öpüşme tekniği: İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.

Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif…

Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!

Sonuç: istediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!

Öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir.

Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır.

Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir.

Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

Öpüşme Tarzı ile İşkoliklerin Karakter Analizi

Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir. Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.

Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.

Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır. Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinzi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.

Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü. özellikler: Saatlerce öpüşebilir. Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

Öpüşme Tarzı ile Entellektüellerin Karakter Analizi

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır.

Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir.

Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır.

Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

Her Konuda Karakter Analizi

Kişilerin yüzlerindeki her bir noktanın belli bir anlamı var ve bu noktadan hareketle karakter analizi yapılabilir. Bu anlam, iyi ya da kötü bir şekilde açıklanabileceği gibi, bir de kişilerin birbirleriyle olan uyumlarını da açıklıyor. Anne ile kızı arasında, iki sevgili arasında, iki arkadaş arasında veya iki kardeş arasında bulunan bağları ve ilişkiyi açığa çıkaran yüz analizi; burun, dudak, kaş, göz, alın ve çeneye bakılarak yapılıyor…

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu