Facebook Hikayeleri Nasıl İndirilir

Facebook hikayeleri nasıl indirilir? Snapchat Stories, içeriğin yalnızca bir gün sürmesi nedeniyle sosyal medya kullanıcıları arasında bir heyecan yarattı. Facebook kısa süre sonra bu fikri “etkiledi” ve bunu WhatsApp ve Instagram gibi diğer sosyal medya platformlarına genişletti.

Facebook’tan Hikaye İndirin

Facebook hikayeleri nasıl indirilir Facebook hikayelerini akıllı telefonunuza ve bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Toplam üç seçenek göreceksiniz ve durumunuza uygun olanı kullanabilirsiniz.

Facebook Hikayelerini Akıllı Telefona İndirin

Şu anda, Facebook yalnızca mobil cihazlara fotoğraf ve hikaye kaydetmenize izin veriyor veya bir bilgisayar Bunu yapmak için fotoğrafı basılı tutun ve ardından akıllı telefonunuzdaki “Kaydet” düğmesine basın.

Akıllı telefonunuzdaki Facebook hikayelerinde hikayeyi indirin. 4.4 plus puanına sahiptir, gizlilik ayarları konusunda endişelenmeyin.

 1. https://m.apkpure.com/tr/save-story-for-facebook-stories-download/com.stackwares.android.storysaver.facebook Linke tıklayıp, linkteki uygulamayı indirip yükleyip açın.
 2. Tüm izinleri verin.
 3. Şimdi kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın.
 • Tüm arkadaşlarınızın hikayelerini beslemenin üst kısmında görebilirsiniz.
 • İndirmek istediğiniz herhangi bir fotoğrafa/videoya tıklayın.
 • Şimdi doğrudan indirme seçeneğindeki oynat düğmesine tıklayın.
 • Sol alt köşedeki indir düğmesine tıklayarak fotoğraflı hikayeyi indirin.
 • Facebook Hikayelerini İndirebileceğiniz Diğer Uygulamalar:

PC için Facebook Hikayelerini İndirin

PC için Facebook hikayelerini nasıl indireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki adımlar size yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızdaki fotoğraf hikayesine sağ tıklayıp resmi kaydet’e tıklamanız gerekiyor.

Öte yandan, PC’ye veya Facebook’a video yüklemek biraz farklıdır. Chrome Web Mağazası’ndan Story Saver adlı bir Google Chrome uzantısı yüklemeniz gerekir:

 1. Chrome Web Mağazası’na gidin ve Geçmişi Kaydet’i seçin.
 2. Facebook.com’da oturum açın.
 3. Şimdi haber kaynağınızdaki herhangi bir videoyu açın.
 4. Chrome tarayıcının sağ üst köşesindeki Story Saver uzantısına tıklayın.
 5. Eklenti, video parçasını Facebook’tan indirmeye başlayacak.
 6. İndirilenler’e gidip Videolar klasörüne tıklayarak indirilen video parçasını bulun.

Eklenti tarafından indirilen dosya farklı bir biçimde olabilir. Böyle bir durumda, Google Chrome’u yeniden başlatmanız ve Facebook sayfanızı yenilemeniz gerekir. Story Saver uzantısı, bilgilerinizi güvende tutan herhangi bir oturum açma bilgisi gerektirmez. Uzantı macOS, Windows ve Linux bilgisayarlarda çalışır.

Facebook Hikayelerini Anonim Olarak İndirin

Facebook Hikayelerini anonim olarak nasıl indireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bunu her zamanki gibi yapmak mümkün değil çünkü Facebook’ta “hikayeleri gizli tut” seçeneği yok. Ancak Apkpure’de “https://m.apkpure.com/tr/save-story-for-facebook-stories-download/com.stackwares.android.storysaver.facebook” uygulamasını indirmeniz gereken basit bir çözüm var. Anonim olarak Facebook’tan şarkı indirmenize izin verir.

 

Bir sonraki yazımızı okumak için tıklayın.

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu