Anasayfa / Otomobil / Fiat’tan Ücretsiz Eco Drive Hizmeti

Fiat’tan Ücretsiz Eco Drive Hizmeti

Fiat, teknolojiyi kullanıcılarıyla buluşturan eco drive tanıttı.

Eco Drive Nedir?

Fiat eco Drive ile ne kadar verimli araç kullandığınızı ve ne kadar tasarruf ettiğinizi görmek çok kolay. Eco Drive uygulaması yolculuklarınızı analiz ederek sürüş bilgilerinizi, yakıt tüketimi vetasarrufu, karbondioksit salınımı gibi basit verilere ulaşmanızı sağlayacak bir programdır. Fiat eco Drive programını kullanabilmeniz için aracınızda Blue&Me bulunmalıdır.

Eco Drive, daha verimli arabayı kullanmanızı sağlayan bir bilgisayar etkileşimli programdır. Bu sistem için, hem arabanın yıpranmasını en aza indirme, hem yakıtıtan tasarrufa hem de çevreyi koruyan bir kullanma klavuzuda denebilir. http://www.fiat.com/ecodrive/tr/default.htm Fiat’ın sitesinden eco drive programını yükleyip arabanıza usb den takarak sizin tüm vites geçişleri, motor devir bilgilerini, hız gibi bilgilerinizi usb ye depolar ve sizde belli bir kullanımdan sonra bilgisayardan nerelerde yanlış vites seçimi ve ya gaza fazla yüklenme gibi bilgilerinizi derecelendirir.

Fiat’ın resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Eco Drive sistemi hakkında şu özelliklerden bahsediliyor.

  • %15’e kadar yakıt tasarrufu sağlamak ve aynı zamanda doğayı korumak istemez miydiniz? İstediğinizi biliyoruz.
  • Bu yüzden FIAT ekibi olarak sizin için Eco Drive’ı icat ettik.
  • EcoDrive sürüşünüzü daha ekonomik hale getirmenize yardımcı olan, kullanımı kolay bir bilgisayar uygulamasıdır.
  • Peki EcoDrive nasıl çalışır? Çok kolay!
  • Sadece uygulamayı FIAT web sitenizden bilgisayarınıza indirin, ardından USB belleğinizi FIAT’ınızın Blue&Me portune takın, sonrasında da sürüş tarzınızla ilgili bilgiler otomatik olarak kaydedilmeye başlar.
  • USB belleği bilgisayarınıza tekrar takdığınızda bilgiler EcoDrive uygulamasına aktarılır ve sürüş tarzınız analiz edilir.
  • Hızlanmanızı, yavaşlamanızı, sürüş tarzınızı ve vites geçişlerini baz alarak sürüşünüzü nasıl daha ekonomik hale getireceğinizi size gösterir.
  • EcoDrive’la hem yakıt tasarrufu sağlayacak, hem de doğayı koruyacaksınız.
  • Üstelik EcoDrive’ı ücretsiz indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eco Drive hakkında daha çok bilgi sahibi olmak ve Eco Drive uygulamasını indirmek için http://www.ecodrivenedir.com/ sitesini ziyaret ediniz.

Araştırılanlar: fiat eco drive indir

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir