Sendika Kayıt Programı 1.0

Yeni Sendika Kayıt 2.0 programı yayınlandı. BURADAN inceleyip indirebilirsiniz.

* * *

Program sendikaların eğitim sektöründeki kurum ve bu kurumlarda görev yapan personelin sendikal kayıtlarını tutmak, üye takibi ve üyelere hızlı ulaşım için hazırlanmıştır.

Program il bazlı olarak tasarlanmış olup arayüz olarak oldukça basit ve kullanıcı dostu olarak hazırlanmıştır. İl bazında sendika görevlileri, kurum (okul), işyeri temsilcileri için sendika üyeliklerini, diğer sendika üyelerini ve sendika kaydı olmayan üyelerin takibi konusunda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Türk Eğitim Sen, Eğitim Sen, Teç Sen, Eğitim İş, Eğitim Bir Sen ve diğer eğitim sendikalarının yetkilileri ve işyeri temsilcileri rahatlıkla kullanabilirler. Programın çoklu kullanıcı desteği yoktur.

İlgili içerikler

Genel Özellikler;
Programın ilk açılışında oldukça sade bir arayüz sunar. Eğer Sabit Bilgi alanı doldurulmamışsa (programı kullanan yetkili, sendika adı, sendikadaki görevi) Kurum-Personel Listelerine girişte bu alanların doldurulması ile ilgili ileti verecektir. İlk olarak bu alanların doldurulması yerinde olacaktır. Sabit bilgiler alanında bulunan Program Adı bölümüne yazılacak ifade programın bir sonraki açılışında aktif olacak ve girdiğiniz şekliyle, program yetkilisi ile birlikte program adı olarak atanacaktır.

Arama Kriterleri;
Kurumlar listesinde kurum adı ve kurum müdürüne göre,
Personel listesinde Adı Soyadı, sendika adı ve sendikasızlara göre arama yapılabilir. Filtrelenmiş arama sonuçlarının yazıcı çıktısı alınabilir.

Ayarlar Penceresinden;
Program açılış şifresi,
Rapor önizleme ayarı ve
Her sendikanın hangi renkle gösterileceği belirlenebilir.

Raporlar (Yazıcı Çıktıları);
Kurum ve kuruma ait personel listesi,
Tüm kurumlar listesi,
Personele ait detaylı kişisel bilgi formu,
Tüm kurumlara ait detaylı personel listesi,
Herhangi bir sendikaya ait personelin detaylı listesi,
Sendika kayıt formu
Sendika istifa formu
Filtrelenmiş raporlar alınabilir.

Program Kullanımı ve Diğer Özellikler;
Kurum Personel Listeleri bölümünde kayıt alanlarının üzerine ters tıklandığında yapılacak işlemlerle ilgili hızlı menülere ulaşılır. Ayrıca bu alanlara çift tıklamak aktif kayıtla ilgili detaylar ve düzenleme penceresini aktif eder.

Kurum Personel listesinde gösterilecek alanları kullanıcı kendine göre özelleştirebilir. Bunun için ilgili alana ters tıklayıp Alan Gösterimleri menüsüne tıklanarak açılan pencereden gösterilecek alanlar seçim kutucukları belirlenebilir.

Boyut: 864 KB
Linkte Sendika Kayıt 2.0 programı mevcuttur.

Tür   zip
Boyut 1,2 MiB
İndirme 560 kez
Yükleme linki Sendika Kayit 2.0

Sendika kayıt programı

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu