Seçtiğiniz tarot kartına göre kişilik analizi

Tarot kartları her yorumcuya göre farklılık göstersede hem görünen hem de bilinmeyen ve gizli olayları anlatan gizemli kartlardır.

İnsanlar tarot fallarının doğru söylediğine ve gelecekten haber verdiğine, diğer fallardan çok daha fazla inanmaktadır. Tarot kartları, olayların ne zaman gerçekleşeceği hakkında bilgi vermektedir. Bu kartlar kişiyi belli başlı olaylar hakkında uyarır. Çoğu zaman farkında olunan ancak gözardı edilen pek çok şeyi de ortaya çıkarmaktadır.

Tarot kartları

Bakalım sizin seçtiğiniz tarot kartı kişiliğiniz konusunda neler söylüyor?

İlgili içerikler

Size uygun olduğunu düşündüğünüz aşağıdaki kartlardan birini seçiniz…

Bu 4 Karttan Birini Seçin Ve Yolunuzu Aydınlatacak Büyük Cümleleri İşitin!
Kupa Yedili
Tılsımlı İkili
Yıkılan kule
Kılıç Ası

Doğru!

Yanlış!

Sonucu görmek için testi paylaş !

Subscribe to see your results

Tarot kartına göre

%%personality%%

%%description%%

%%personality%%

%%description%%

Yükleniyor...

İlgili içerikler

Bir Yorum

  1. Ani ve beklenmedik değişimlerin kartıdır. Ancak yıkılan kule kartı güven duygumuzu kaybetmekle de yakından alakalıdır. Tıpkı kulenin bir dış güç tarafından yıkılması gibi bu kart belirdiğinde sahip olduğumuz bir şeyi kaybetmemiz ve kendimize, yaşadığımız çevreye, arkadaşlara veya aileye güvensiz hissetmemiz doğaldır. Yıkılan kule kendimizle yüzleşmediğimiz ve bize acı veren sorunları kendi içimizde halletmediğimiz sürece kaçacak yer olmadığını bize hatırlatır. Bu deşiğim kişinin yaşadığı yerde ya da kendini en güvende hissettiği yerde de yaşanıyor olabilir ve o kadar ani olmuştur ki değişimden kaçma fırsatı bile bulunamayabilir. Ancak amaçta budur zaten, değişen, acı veren, kaçma hissi uyandıran her neyse, onunla yüzleşin. Feraha kavuşmanın tek yolu kendi kendinize düşünmek!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu