Resimde İlk Gördüğünüz Sizi Yönlendiriyor

Objelerde gördüğünüz şey aslında bilinçaltının bir yansımasıdır. O yüzden insanlar bazı objelerde farklı bir görüntüyle karşılaşır.

Aşağıdaki testte de fark ettiğiniz ilk şey, bilinçaltınızda aslında sizi neyin yönledirdiğinin ipuçlarını verecek. Önemli olan bu resme bakar bakmaz ilk olarak neyi fark ettiğiniz…

Artık küçük deneye başlayabiliriz…

Resimde gördüğünüz ilk şey ne?
Benliğiniz resimde
DAĞ
AYI
AY
AĞAÇLAR

Doğru!

Yanlış!

Sonucu görmek için testi paylaş !

Subscribe to see your results

Resimde gördüğünüz ilk şey

%%personality%%

%%description%%

%%personality%%

%%description%%

TiTaNiC

İnternet ortamında hobi amaçlı yayınladığı içeriklerle kullanıcılara doğru bilgilere ulaştırmayı ve eğlendirmeyi hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir Yorum

  1. Sizi kalbiniz yönlendiriyor
    Resimde gördüğünüz ilk şey ayı ise, o zaman kalbinizin içinde bir savaş var demektir. Bu savaş hiç bitmeyecek ve muhtemelen çok genç yaşlardan beri de hatırlıyorsunuzdur.

    Ayı, bilinçaltının ortaya çıkmamış tüm kuvvetlerini sembolize eder. Gölge benliğiniz kendinden çok daha güçlüdür ve güçlü bir ayı gibi kaderini yönlendirir ve geleceğini yaratır. Libidonuz uyandığında, gerçekten yaratıcı veya yıkıcı olabilen büyük miktarda enerji ile uğraşırsınız. Bu enerjileri neredeyse hiç yönetemezsiniz ve onları daha yoğun bir hale getirebilirsiniz.

    Sen, senin tarafından bile kontrol edilemeyen, doğanın şiddetli bir gücüsün. Bu gücü benimsemen akıllıca olur. Kendinizi nasıl çekeceğinizi öğrenmelisiniz – enerji aşırı olduğunda – ve daha da önemlisi meditasyon ve sevgi ile kendinizi nasıl sakinleştireceğinizi öğrenin. Duygularınızı kucakladıktan sonra harika şeyler yapabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu