İnternet aşklarına inanıyor musunuz?

Soru-CevapKategori: Genel Sorularİnternet aşklarına inanıyor musunuz?
pilen S sordu 8 ay önce
Hiç internette tanıştığınız birine aşık oldunuz mu? onu düşünüp zamanınızı ona ayırmaktan kendinizi alıkoyamadığınız, geceleri onun için uykusuz kaldığınız, ekran başından ayrılamadığınız biri oldu mu?

Soruyorum çünkü benim oldu 🙁

Düş Sokağı
Staff cevapladı 8 ay önce

Şurada bu konuyla ilgili detaylı bir yazı yayınlanmış durumda. https://e-cozum.net/internet-asklari-hakkinda-analiz/

3 Cevap
yabancı cevapladı 8 ay önce
Ben inanıyorum…

Hiç inanmazdım ve çevremdeki arkadaşlarım internetten tanıştıkları kişileri anlattıklarında onlarla dalga geçerdim ama başıma geldi gelmez olaydı.

Adamla 6 y geceli gündüzlü konuştuk rüya gibiydi bana bu sürede birkaç resim göstermişti ve telefondan konuşmuştuk. Sonra buluşmaya karar verdik, ne gönderdiği resimlerdeki ne konuştuğu gibi biriydi. Daha ilk dakikadan itibaren benim için olmadığına karar verdim. Sonra ilişkiyi devam ettirmek için beni tehdit etmeye kalktı falan ama beni korkutamadı.

Düşünüyorum da yüzyüze görüşmeden beni terk etmiş olsaydı peşinden kendimi ne kadar üzerdim tahmin bile edemiyorum. Siz siz olun konuştuğunuz kişinin yalancının düzenbazın ve rol yapan birinin olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Bir daha mı asla illaki tanışılacaksa daha ilk zamanlar kim olduğunu çok detaylı şekilde araştırırım

bayan R cevapladı 8 ay önce
internetteki aşklar falan hepsi hikaye insanlar fantezilerini gerçekleştirmek için birbirinlerini düşürme peşindeler

DeliKan cevapladı 8 ay önce
Benim başımdan birkaç kez geçti ama birinde öyle tuzağa çekildim ki anlatamam. Çok zor durumda olduğunu söyleyip para istedi. Birinci ikinci kez derken 3. Kez isteyince kendisini daha yakından tanımak istediğimi söyleyince önce güvenmediğimi söyleyip kendini çekti. 3. Kez para gindermeyecegimi söylediğimde ise tim hesaplarını kapattı. Düşen düşüyor maalesef bu tuzağa.

Ama intrrnetten tanıştıklarımın hepsi böyle değil tabi iyi insanlar da olsu halen görüştüğüm ve normal hayatta tanımış gibi dostluk kurduklarını oldu

Cevabınız

9
+
7
=Başa dön tuşu