Sınav Hakkında

03.05.2020
647
A+
A-

Pazartesi gün saat 14.00-15.00 arasında yapılacak sınavda her ders için 10’ar, toplamda 30 soru vardır. Saat 16.00’dan sonra sınav ekranı herkese açılacak. Aşağıdaki açıklamalar saat 14.00-15.00 arası için geçerlidir.

Öğrencilerimiz, açıklamaların sonundaki örnek soruları çözerek karşılarına çıkacak farklı soru türlerini tanımalıdır 

Sınava katılmayan öğrencilerimiz daha sonrada katılabilirler. Ancak istatiksel olarak sadece belirtilen saatte sınava girenlerin sonuçları önemlidir. Sınava girenlerden sadece  ilk 10 listesi saat 15.00 ile 16.00 arasında sınav ekranında görünecek.


Sınav sırasında kesir soruları için yanınızda 4 eş parçaya bölünmüş bir elma veya başka bir ürünün olması yararınıza olacaktır.


Sınav süresi 1 saattir (sınavı verilen sürede bitirmeniz gerekir) ve sınava sadece 1 kez katılma hakkınız vardır.  Soruları boş geçemezsiniz tüm sorular cevaplanmak zorundadır.


Sınavda 24 soru (%80) ve üzerinde doğru cevap işaretlerseniz PROFİL alanınızda BAŞARI BELGESİ görünür.


Sınavı bitirdiğinizde kaç doğru soruya cevap verdiğiniz gösterilir. Sınav sonunda alttaki gibi butonlar görünecektir. Koyu renk butona tıklayarak sorulara verdiğiniz cevapları görebilirsiniz. (Eğer 24 sorudan daha az -%80- doğru cevabınız varsa yeşil buton görünmez)


İstediğiniz zaman PROFİL alanına girip alttaki resimde gösterildiği şekilde sınavla ilgili tüm soruları ve verdiğiniz cevapları  görebilirsiniz.
Bu sınavda farklı soru türleri de var. Sınav sırasında bu sorularda zorlanmamak için alttaki küçük testi cevaplayınız. 

 

ÖRNEK SORULAR
YORUMLAR

 1. D. A. Demirer dedi ki:

  ödevimi tamamladım

 2. N. Olgun dedi ki:

  ödevimi tamamladım.

 3. A. E. Yılmaz dedi ki:

  Ödevimi yaptım.

 4. D. Yılmaz dedi ki:

  ödevimi yaptım

 5. S. Sakin dedi ki:

  ödevimi yaptım

 6. Y. R. Çetin dedi ki:

  Ödevini yaptım.

 7. E. E. Oğuz dedi ki:

  Ödevimî yaptım

 8. C. Erol dedi ki:

  Ödevimi tamamladım.