Mobil

Samsung Galaxy A80 Türkiye fiyatı hızlı düştü

Samsung Galaxy A80 modeli kamera sistemindeki radikal değişimle gündemde. En belirgin değişim olan kamera sisteminin özelliği ise ön kamaranın arka kameranın dönüşü ile aktif olması. bu durum ön camda herhangi bir kaybın olmamasını da sağlıyor. Ancak son kullanıcının bu konudaki tercihleri bu modelin kullanımın yaygınlaşıp yaygınlaşmayacağının belirleyicisi olacak.

Ön kamerayı aktif etmek için diğer modellerde olduğu gibi bir durum söz konusu. Aktif olduğunda arka kamera sürgülü sistemle yukarıya kayıp ön tarafa dönüyor.

Samsung A80

 

Telefonda 6,7 inç çentiksiz ve deliksiz bir Super AMOLED ekran yer alıyor. 128 GB dahili depolaması bulunan Galaxy A80, 3.700 mAh pil üzerine kuruluyor. Bu pil 25W hızlı şarj sistemiyle çabuk şekilde doldurulabiliyor. Kutusundan Android Pie çıkan cihaza gücünü Snapdragon 730 işlemci ve 8 GB RAM veriyor. Galaxy A80 özellikle tam ekran deneyimi getiren ilginç kamera sistemiyle öne çıkıyor. Modelde hem öne hem de arkaya dönebilen tek bir kızaklı kamera modülü yer alıyor. Bu modülde 48 megapiksel + 8 megapiksel + ToF sensörü yer alıyor. Bu sayede özçekim performansı yüksek olan cihaz, Türkiye’de altın, siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

Kameranın hareketli olması ile ilgili videoyu üstten izleyebilirsiniz.

YoRuMSuZ

Asıl mesleği eğitim olup internet ortamında hobi amaçlı yayınladığı sitelerle kullanıcılara doğru bilgileri ulaştırmayı hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu