İstenmeyen Tüylerden Kurtulun – Hamam Otu Tozu

0
1859

Anlatılanlara göre çok eskilerden var olan bu ürünü, kolay, hızlı ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylere son veriyor. Ufak nemlendirici krem kutularında satılan ürün, beyaz renkte olup pudra şeklindedir. Fiyatı ortalama 3-4 TL civarıdır. Aktarcı dediğimiz bitkisel ürün satan mağazalardan ürünü elde edebilirsiniz.

Ancak bu konuda reklamlara inanmamakta fayda var. Kullanılan bölgelerde kısmi tahrişler görebilirsiniz. Ayrıca hamam otu tozu ile temizlediğiniz tüyler kalıcı olarak değil geçici temizlenmektedir. Bir süre sonra tüyler tekrar kendisini gösterecektir.

Hamam Otu Tozu Nasıl Kullanılır?: İçine çamur gibi cıvıyacak şekilde biraz su koyun ve karıştırın. Cıvıdıktan sonra kılların, tüylerin üstüne sürün ortalama 3-4 dakika sonra elinize lif gibi bir bez alıp sürdüğünüz yerlere sürterek kılların dökülmesini sağlayın. Acısız ve sızısız anında kıllarınızdan kurtulacaksınız. Tüyler yok olur ancak kullanılan bölgede bir miktar tahriş oluşabilir.

Tüyler Kaç Hafta Sonra Çıkar?: Tüylerinizi hamam otu ile döktükten sonra 2-3 hafta için tüyler çıkmaya başlayacaktır. Jilet gibi tüyü dipten almadığı için döktüğünüzden 2 kat daha fazla çıkmaz. Yavaş kıllar azalır. Düzenli kullanırsanız üründen tam verim alabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?: Ürünü göz ve yüzüne kesinlikle teneffüs ettirmemelisiniz. Bu yüzünde tahrişe neden olabilir ve istenmeyen sonuçlar elde edebilirsiniz, hatta ağır yaralanmalara bile maruz kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz