Resimlerinize Yansıma Efekti

Daha önce yazdığınız yazılara yansıma efekti veren site tanıtımı yapmıştık. Buradan linkten ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Şimdi ise resimlerimize yansıma efektleri veriyoruz.

Çeşitli grafik işleme yazılımları kullanarak resimlerinize yanıma efektleri verebilirsiniz. Ancak, uğraşmak istemiyor ve resimlerinize çok hoş yansıma efektleri vermek istiyorsanız bu site tam size göre. Yansıma efekti vermek istediğiniz resim (200 Kb’ı geçmeyen; gif, png, jpg, jpeg) ister web üzerine olsun isterseniz bilgisayarınızdaki bir resme yansıma efekti verebilirsiniz. Kullanımı ve sonuç alınması oldukça kolay bir uygulama.

 (Soldaki ve alttaki örnek resimler)

Alttaki iki resme örnek olarak yansıma efekti uyguladım. 200 KB ve daha küçük gif, png, jpg, jpeg formatlarındaki resimlerinize bu işlemi rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Efekt eklerken aka fon rengini ve gölge yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca yeni resminizi Download butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Site: http://www.reflectionmaker.com

NoName

Eğitimci olup, internet ortamında hobi amaçlı yayınladığı sitelerle kullanıcılara doğru bilgileri ulaştırmayı hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu