Total El Feneri Kampanyası!

0
1141

1 Kasım ile 31 Aralık 2010 tarihleri arasında Total akaryakıt istasyonlarından tek seferde yapılacak 100 TLlik akaryakıt veya toplamda 75 TLlik otogaz alışverişlerinde dinamolu el feneri hediye!

Total müşterilerine özel düzenlediği kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. “Club Total” kart ile 1 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında tek seferde 100 TL’lik akaryakıt alışverişi yapanlara Dinamolu El Feneri hediye ediliyor.

Total, 2008 yılında başlattığı ‘Eko Servisler’ adlı “çevreye duyarlı” projelerine pilsiz, dinamolu el feneri kampanyası ile devam ediyor. “Club Total” kart sahiplerinin yoğun ilgi gösterdiği , 8 Mart-21 Nisan arasında gerçekleştirilen ilk kampanyanın ardından Total, kampanyayı 1 Kasım ile 31 Aralık 2010 tarihleri arasında tekrarlıyor. Stoklarla sınırılı kampanya kapsamında Total akaryakıt istasyonlarından tek seferde yapılacak 100 TL’lik akaryakıt veya toplamda 75 TL’lik otogaz alışverişlerinde dinamolu el feneri hediye edilecek.

Club Total’in armağanı olan pilsiz dinamolu el feneri, dynamo kolu sayesinde kendi enerjisini üretebilirken, aynı zamanda pilsiz oluşuyla da zararsız ve çevreye duyarlı. Acil durumlarda rahatlıkla kullanılabilen el feneri, boyutları sayesinde de her yere rahatlıkla taşınabilir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz