Chevrolet Trax – Yeni Model

Küçük Arazi Aracı
Sağlam yapısı ve performansı aynı kalacak ancak şehiriçinde daha kıvrak olabilecek bir otomobil hayal ettiler.Bu fikir ile birlikte Trax ortaya çıktı.

Tek parça çamurlukları, arkaya monteli yedek lastikler ve tavan rayları Trax’a sert bir imaj kazandırıyor. Oysa bu sert görünümlü aracın içinde gerçek kıvraklığı keşfediyorsunuz.

Performans için tasarlandı
Trax’in bir SUV aracı gibi performans sağlayabilmesi için tasarım ekibimiz önden çekiş sistemini, tüm tekerlerden çekiş sistemi (AWD 4×4) ile birleştirdiler. Elektrikli farklı donanım özellikleri ile bağımsız şarj paketi ve elektrikli motoru ile gerçek bir performansa hazır olun. AWD 4×4 sistemli yol tutuşu ve daha ucuza daha çok performans sağlayan Trax’in güçlü 1 litrelik dizel motoru, minimum yakıt tüketimi ve emisyon sağlıyor.

 

Her zaman, her yerde konsept
Küçük Otomobil Dış Tasarım Müdürü Sangyeon Cho’nun araç hakkındaki yorumu ise şöyle “Trax arazide veya yolda her yerde göstermek isteyeceğiniz bir otomobil. Şehir sürücülerine SUV sınıfı tasarımı, fonksiyonu, performansı ve değerini bir arada sağlıyor.Araca bakarken bile kendinizi güvende hissediyorsunuz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz