Tuvalet kağıdını asma şekline göre kişiliğiniz

Tuvalet kağıdını asma şekline göre kişiliğiniz
21.06.2018
249
A+
A-

Modern tipte tuvalet kağıtlarının icadından beri süre gelen ve çoğu kez pek önemsenmeyen tatlı bir tartışma konusudur bu; “Tuvalet kağıdını alttan asmak mı, üsten asmak mı doğru?” Hatta aynı ev içerisinde bireyler arasında bile farklı fikirlere sahip kişiler çıkar ve tuvalet kağıdı her bir aile bireyinin tuvalet kullanımından sonra değişir. Ancak bu önemsiz probleme de el atmakta gecikmeyen bilim adamlarına göre bu sorun aslında gözüktüğünden daha önemli ve faydalı olabilir.

Peki siz evinizde tuvalet kağıdını nasıl asıyorsunuz? Alttan alınacak şekilde mi, yoksa üsten mi? Ya da benim bu konuda bir standardım yok; kimi zaman üstten, kimi zaman alttan alınacak şekilde asıyorum diyenlerden misiniz?

Buyrun tercihinizi yansıtan resmi seçmeye…

Tuvalet kağıdını nasıl asıyorsunuz?
tuvalet kağıdını üstten asma
tuvalet kağıdını alttan asma
tuvalet kağıdını karışık asma

Doğru!

Yanlış!

Sonucu görmek için testi paylaş !

Subscribe to see your results

Tuvalet kağıdı asmaya göre kişilik

%%personality%%

%%description%%

%%personality%%

%%description%%

Yükleniyor...

ETİKETLER:
YORUMLAR
  1. Aybuke dedi ki:

    Tuvalet kağıdını alttan alacak şekilde asıyorum

    Tuvalet kağıdı alttan alabilecekleri şekilde asmayı tercih edenler, daha duygusal, zıtlaşmalardan hoşlanmayan, sorumluluklarını ciddiye alan teslimiyetçi ve sayı olarak az arkadaşla daha mutlu olduklarını dile getiren kişilerdir. Bu kişiler insani ilişkilerde, güven bağını arıyor ve ancak bu bağı kurdukları kişilerle yakın olabiliyor