Galaxy Note 20 Tasarımı Resmi Sitesin Göründü

Samsung Note 20 tasarımının resmi sitesinde görüntülendiği iddia edildi. Buna göre Note 20, üç farklı model ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Galaxy Note 20 Tasarımı Resmi Sitesin Göründü
23.04.2020
172
A+
A-

Üstteki resimden anlaşılabildiği kadarıyla soldaki model Galaxy S10 Plus, sağldaki Galaxy S20 ve ortadaki ise Galaxy Note 20 olduğu tahmin ediliyor.

Bu model Galaxy Note 10 tasarımına biraz benziyor, ancak ortadaki delikli tasarımın olmaması akıllara yeni bir tasarım getiriyor..

Cihazın her ne kadar Galaxy Note 20 tasarımına sahip olduğu tahmin edilse de küçük farklarla karşımıza çıkabilir. Model görüntüsünün özellikle sızdırılmış olabileceği de iddialar arasında. Bu arada cihazın sağında yer alan fiziksel tuşların da yerlerinin değişebileceği veya yepyeni bir dizilimle ortaya çıkabileceği tahmin ediliyor.

Samsung’un özellikle Galaxy Fold 2 ile gelen ekran altı kamera teknolojisine geçiş yapacağı belirtilmişti. Ancak söz konusu bu teknolojinin şimdilik Note 20’de yer verilmesi beklenmiyor. Bu yüzden Note 20’nin geleneksel hale helen Infinity-O ekran tasarımı ile beraber geleceği tahmin ediliyor.

Sızdırılan resme göre Galaxy Note 20 deliksiz bir ekranla da gelebilir. Selfie kamerasının ekranın altına gizlenmiş ve ekranda herhangi bir görüntü kaybına neden olmadan çalışması oldukça güzel bir detay olabilir.

Bu resmin gerçek Galaxy Note 20 olup olmadığı tartışmaları devam ediyor. Ekran köşeleri daha keskin ve yüzeyin de daha düz bir tasarımı olduğu görünüyor. Fiziksel tuşlar ise belki S Pen ile ilgili nedenlerden dolayı telefonun sol kenarına taşınabilir.

Galaxy Note 20, ağustos ayında düzenlenecek olan Unpacked 2020 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/galaxy-note-20-teaser-image-mockup-galaxy-store/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.