Minyon kadınların uzun ve ince görünmesi için ipuçları

Tam tersi düşünülse de aslında minyon kadınlar oldukça önemli avantajlara sahipler. Örneğin her yaşta daha genç görünürler. Elbette bazı dezavantajları da var. Başarısız bir kombin, minyon kadınları kolaylıkla daha kısa gösterebilir, zariflikten mahrum edebilir. Bu yüzden giysi ve aksesuarları dikkatlice seçmek gerekir.

Minyon kadınların birçok avantajı var. Örneğin her yaşta daha genç görünürler. Ama bazı dezavantajları da var. Başarısız bir kombin, minyon kadınları kolaylıkla daha kısa gösterebilir, zariflikten mahrum edebilir. Bu yüzden giysi ve aksesuarları dikkatlice seçmek gerekir.

Bluz ve etekler

Bluz ve etekler

İlgili içerikler

Uzun görünmek için oranları doğru kullanmalısınız. Kısa etekler giyip bluzunuzu içeri sokarak hem belinizi vurgulayabilir, hem de bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Bu tür kombinler her zaman daha zarif gösterir. Diğer bir seçenek ise, kısa bir üst ve etek giymek.

Kemer ve ayakkabılar

Kemer ve ayakkabılar

Ayak bileğinde biten ya da ayak bileğinde toka olan sandaletler giymeyi seviyorsanız, kayışların cildinizin tonuyla aynı olduğundan emin olun. Ayakkabıda zıt renk seçimi bacaklarınızın çok daha kısa görünmesini sağlar. Ayrıca geniş kayışlardan da kaçınmalısınız. Sol fotoğraftaki kemer gibi, gövdeyi yatay bir çizgiyle bölen kemerler kullanmak, vücudunuzu daha geniş gösterir. Unutmayın: Dikey çizgiler, kemersiz bir elbise, açık renk ayakkabılar, fark edilir ölçüde uzun ve ince gösterir.

Ceket ve blazer

Ceket ve blazer

Ceket ve blazerMinyon kadınlar bol veya uzun ceket, takım elbise veya blazer giymemeli. Bu tür seçimler bacakları görsel olarak kısaltır ve silüeti bulanıklaştırır. Daha dar, kesik ve belde veya biraz altında biten ceket ve blazerler seçmelisiniz. Çantalarınızı seçerken de dikkatli olmalısınız. Minyon kadınlar için en iyi çanta boyu, genişliği 25 cm’yi aşmayan küçük çantalardır. Hala moda olan alışveriş çantaları, imajınızı daha hantal gösterir. Sırt çantalarını tercih ederseniz, bunlar da küçük ve düzgün geometrik şekillere sahip olmalı.

Hırka

Hırka

Uzun hırkalar, yüksek topukların yardımına gerek duymadan boyunuzu uzun gösterir. Elbette hırkalarınız çok kalın olmamalı. Büyük detayları, örneğin büyük cepleri olmamalı.

Elbise

Elbise

Bol elbiseler maalesef sadece uzun boylulara yakışıyor. Minyon kadınlar bol elbise giydiğinde boy olduğundan kısa görünür; silüet ve özellikle bacaklar iyiden iyiye kaybolur. Minik kadınlar bel detayı olan kısa elbiseler giymeli.

Kontrast ve monokrom yaratmak

Kontrast ve monokrom yaratmak

Parlak üst ve koyu renkli bir alt seçerseniz, boyunuzun kısalığını vurgulayan belirgin bir yatay çizgi oluşturmuş olursunuz. Siyah-beyaz giymek ise silüeti belirgin şekilde uzatır. Ayrıca, parlak giysilerin daha bol olmasına dikkat edin.

Kot pantolon ve üstler

Kot pantolon ve üstler

Kısa üstler minyon kadınlar için mükemmel bir seçimdir. Yüksek bel jean ile kombinlemek, bacakları önemli ölçüde uzun gösterir. Başka bir seçenek, kısa üst ve etek giymek. Bir deneyin; aynadaki görüntünüzü seveceksiniz.

BanuSu

Kuaför ve güzellik uzmanı olarak kendi işini yapan, internetten kopamayan, gülmenin, kaliteli zaman geçirmenin insan yaşamına pozitif katkısına inanan biri...

İlgili içerikler

Bir Yorum

  1. Aslında deneyerek bulmak lazım. Ben de minyon yapılıyım ama buradaki tarzlar beni daha da minyon gösterebiliyor o yüzden ben herkesin kendi giyim tarzını oluşturması gerektiğini düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu