Yaşam

Kadınlar Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli İpuçları

Kadınların anlaşılmaz varlıklar oldukları iddia edilir “tabii ki erkekler tarafından” ama bir kadını anlamak belki de hayatı boyunca onun değer verdiği önemsediği insanlar arasında yerinizi almak çok kolaydır aslında..

Çok klişe olsa da kadınlar ne ister diye başlamak gerek sanırım söze…

Öncelikle her kadın sevilmek ister bu birinci kural gibi birşey… Ama sevgi karşılıklı olduğu sürece mutluluk verir her iki tarafa da… Yani bir kadına aşık olup o da bana olacak mantığıyla ilerleyip karşılık alamayınca “hani sevgi isterlerdi” demekte mantık dışı bir yaklaşım olur… Ama bir kadın hayatınıza girmişse onu mutlu edecek en önemli şeyin SEVGİ olduğunu unutmayın.

Sevgi birinci planda ve en önemli kaide… Ama bunun yanında olmazsa olmazlar da var GÜVEN, SAYGI, KIYMET VERME… bunlar elle tutulur gözle görülür şeyler değil… Dolayısıyla para ile ölçülemeyen manevi değerler… Yani kadınların bir erkekte isteyeceği en önemli şey maneviyat… Sanırım karşı cinsin yanıldığı ve bu yolda ilerleyerek mutlu olamadığı tek noktadır. Kadınların maddiyata değer verdiği düşüncesi…

Sorumluluğunu bilmek ve sözünde davranışında ağır olmak” ta en önemli kriterdir bir kadın için. Halk arasında buna “karizma” da denir tabi…

Kısaca ve öz olarak bir kadının gönlüne giden yol ona sonsuz değer vermekten geçer… Bir demet çiçek ve onun değerini anlatan hissederek kurduğunuz güzel cümleler. İşte püf noktası bu….

İlgili içerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu