Tapatalk HD – Community Reader

Tapatalk, forum sistemlerine akıllı telefonlardan daha kolay bağlanmak için bir arabirim programı olarak tanımlanabilir.

Sistemi kullanarak foruma girdiğinizde bildirimler otomatik olarak yapılıyor ve forum sayfalarında çok daha hızlı gezinebiliyorsunuz. Başlangıçta zorluk çekilebilir ancak birkaç deneme yanılma ile forumu bilgisayardan bile hızlı kullanabilirsiniz.

Tapatalk Kullanımı ve Önemi

Akıllı cep telefonu ve tabletlerden foruma giriş yoğunluğunu şu an için bilmiyorum ancak akıllı ceplerin kullanımı gittikçe yükselen bir grafiğe sahip.

Sistemi yüklemek için hem forum sistemine ek dosyalar, akıllı ceplere ise ilgili programı yüklemek gerekiyor. Tapatalkın en son sürümünü (Android telefonlar için) aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Programı yükleyebilmek için telefonunuzun güvenlik duvarını açmanız gerekiyor.

Download Tapatalk HD – Community Reader
Boyut: 8.3 MB
Uyumlu sürüm: Android 3 ve üstü.
Tapatalk Güncel Sürüm 1.2.3Yükle: 
Download:

  Tapatalk HD v1.2.3.apk (8,3 MiB, 714 kez)

İsterseniz Google Play linkinden de yükleyebilirsiniz. (Ücreti 4.83$)
https://play.google.com/store/apps/d…ord.tapatalkHD

Eğer programı yüklemişseniz foruma akıllı telefondan girerken en üstte sistemi aktif edip etmek istemediğinize dair bir uyarı butonu (Open in app) görünür. Butona tıklayıp özelliklerini kullanacak şekilde foruma ulaşabilirsiniz. Butonlar aşağıdaki şekilde…

Tapatalk kullanımı

Sisteme girdiğinizde telefonunuza göre farklılık göstermekle birlikte aşağıdaki gibi görünüyor. Sistemde tüm bildirimler size otomatik bildiriliyor. Bence harika bir özellik. Bu sistemle foruma ileti yazdığınızda telefon markanız iletilere otomatik olarak eklenir.

Tapatalkla girilen vBulletin forum görüntüsü
Tapatalk kullanımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz