Resimlerin üzerine reklam alın – Luminate.com

2
1933

http://www.luminate.com/ adlı siteye üye olup size verilen javascript kodunu sitenize eklediğinizde resimler üzerinde ajax teknolojisi ile açılan google adsense reklamları başlıyor.

Ancak üyeliğin onaylanma süreci 1 gün ile 10 gün arasında değişebilmektedir. Kabul aşamasında sitenizin hiti önemli bir kriter. Düşük hitli siteleriniz kabul edilmiyor. 10K ve üstü siteleriniz muhtemelen kabul edilecektir. Siteniz onaylandığında kayıt olurken verdiğiniz mail adresine onay maili geliyor.

Ödemeler tıpkı adsense sisteminde olduğu gibi. Kazancınız (minimum 10 $) takip eden ayın 25’inden sonra Paypal hesabınıza aktarılıyor. Yani ödeme yöntemi paypal. Hemen şunu belirteyim tıklama ücretleri adsense’den daha iyi. Elbette sitenizde kullandığınız resim sayısı ile de orantılı kazanacağınız rakam.

Luminate.com, Pixazza.com adı ile yayına başlamıştı ancak kısa zamanda ismini Luminate.com olarak değiştirdi ve bu isimle yayına devam ediyor.

Önemli Not: Luminate Google partneridir. Eski Pixazza’nın yeni halidir. Hatta blogger üzerinden adsense başvurusu yapabildiğiniz gibi bu site üzerinden de yapabilirsiniz. 

Yani sitenizde yayınladığınız adsense reklamları ile birlikte Luminate.com aracılığı ile resimler üzerinde adsense reklamları yayınlamanın hiçbir sakıncası yok. Şahsen biz forum sitemizde kullanıyoruz.

Reklamların görünmesi için resimlerin hostunuzda olmasına kesinlikle gerek yok. Resim konumu neresi olursa olsun reklamlar görüntülenir ve tıklama ücreti sizin hesabınıza yansır.

Sisteme kaydolmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.luminate.com/apply/publisher/

Soru ve sorunlarınızı bu başlık altından cevaplayabilirim…

2 YORUMLAR

  1. ben kaydoldum 2-3 gndür kullanıyom sitemde 755 görüntelenme var 395 widget var 2 tıklama var 0,017$ diyo witget ne ve bu tıklama neyn nesi admlar tıklamsalar nasıl görüntülesinler siteyi bi açıklama bü gelir tablosundan bisey anlamadım sitelerim sunlar bu arada 2 tane blog sitm var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz