Java Destekli Telefondan MSN – Mig33

11
1985

Daha önce deneme fırsatı bulamamıştım. Az önce gerekli programı yükledim ve java destekli Samsung U600 telefonuma mig33 adlı programı yükleyip MSN bağlantısı kurdum.

Bu uygulama çoğu java destekli telefonlarda çalışıyormuş.

  • Sony Ericsson K700,K800,
  • Samsung U600, Samsung D900
  • Nokia nın yeni java uyumlu modelleri

Resmi sitesi: http://mig33.com
wap: http://wap.mig33.com

Ama siz burda verdiğimi yükleyin. .Jar dosyanın yanında .Jad dosyası da mevcut burda verdiğim programın. (Eğer küçük ekran eski java destekli bir telefonunuz varsa sitesinden Lite versiyonunu yükleyin)

Programı ister wap ister önce bilgisayarınıza indirip telefonunuza atıyorsunuz ve kurulumunu yaptıktan sonra ayarlar penceresi geliyor. Ayarlar sizi zaten otomatik olarak yönlendiriyor.

Kaydolmak için cep numaranızla birlikte (90 ile başlayan) bir kullanıcı adı ve şifre belirledikten sonra size hemen bir aktivasyon maili geliyor. Sanırım bu aktivasyon maili 1$ gibi bir bedelle gönderiliyor. Bu ücretlendirme bir defaya mahsus.

Aktivasyon mailinde gelen numarayı tekrar menüye girdikten sonra artık mail ve mail şifrenizi girin.

Cep’ten MSN’niz hayırlı olsun 🙂

11 YORUMLAR

  1. Telefonunuz Java destekli ise (günümüz telefonlarının hemen hepsi destekliyor) bu programı kullanabilirsiniz. Ancak 1 $ karşılığı aldığınız aktivasyon kodu 1 yıl sonra güncelliğini kaybediyor. Mig33 üzerinde MSN görüşmesine devam etmek için 1 yıl sonra tekrar aktivasyon kodu almanız lazım.

    Aktivasyon kodunu telefonun Mig33 menüsünden alabiliyorsunuz.

  2. ya ben bu programı ındırdım ama soru işaretı olarak diğer dosyalara kaydoldu vede java dosyasına kaydolmuyo bunun için şifre lazım mış bide migg33 e üye olmamaız lasım mıs bun nasıl yapcaz bastan sona cok acık bi dille anlatırsan sevınırım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz