Facebook Durum Beğendirme Hilesi

7
2166

Bu yazıda anlatacağımız Otomatik Facebook durum beğendirme hilesi ile artık en popüler siz olacaksınız!

Dünya üzerinde en çok ziyaret edilen sosyal medya sitesi Facebook artık hayatımızın içine girmiş durumda.. Şu anda 1 Milyar kullanıcı barajını geçmiş bulunan Facebook artık birçok farklı amaca hizmet etmeye başladı. Muhteşem bir ziyaretçi trafiğine sahip sitenin bu kadar çok üyeye sahip olmasının bir nedeni de açılan sahte hesaplar oldu.

Durum Beğendirme Hilesi Nasıl Yapılır?

Gelelim asıl konumuza, yani nasıl Facebook durum beğendirme hilesi yapacağımıza.. Kullanıcı sayısı arttıkça sitede popülerleşme çabaları da baş gösterdi. Birçok kişi paylaştığı durumların beğenisine göre popülerlik kazanıyor. Gelen beğeni sayısı adeta bir yarış haline gelmiş durumda. Bazı kullanıcılar ise hiç popüler olmamaları halde çok saçma durum paylaşmalarına rağmen yüzlerce hatta binlerce beğeni alıyor. Burada karşımıza Facebook durum beğendirme hilesi çıkıyor.

Şuanda birçok Facebook beğendirme hilesi sitesi olmasına rağmen aralarında sizin bilgilerinize ulaşmaya çalışan, adınıza durum paylaşan uygulamalarda mevcut durumda. Bu sebeple sizlere vereceğimiz Otomatik Facebook durum beğendirme siteleri kesinlikle güvenilir değildir. Bu sebeple bu siteler ya sahte hesaplarınızda kullanın ya da oluşabilecek sorunlar konusunda kendinizi hazırlayın.

Otomatik durum beğendirme hilesi ile paylaştığınız yazı, resim ya da videoları birkaç dakika içerisinde binlerce kişinin beğenmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sahte hesaplarınızı gerçekmiş gibi gösterebilir ya da kendinizi daha popüler hissettirebilirsiniz.

Gelelim beğendirme uygulamasının kullanımının nasıl olduğuna.. Öncelikle bu uygulama için birkaç yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki otomatik beğeni siteleridir. Bu sitelere girdikten sonra hesabınıza erişim sağlaması için sitede bulunan erişim sağlama butonuna basıyorsunuz. Her sitede farklıdır aşağıdaki listede verdiğimiz sitelere girdiğinizde zaten direk karşınıza çıkacaktır. Bu butona tıklayıp, hesabınıza erişim izni sağladıktan sonra, herhangi bir bağlantı ve ya durum paylaşın. Paylaştığınız durumun hemen sonunda uzunca sayılardan oluşan bir rakam dizisi olacak, bu sayıları sitede bulunan kutucuğa kopyalayın. Sitede bulunan otomatik Facebook durum beğendirme uygulaması çalışacak ve birkaç dakika içerisinde durumunuz yüzlerce kişi tarafından beğenilmiş olacak.

Diğer bir yol da Facebook durum beğendirme uygulamasıdır. Uygulama da yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi hesabınıza erişim izni istiyor. Erişim izni verdikten sonra uygulamaya izin veren kişiler durumlarınızı beğenmeye başlıyor. Sizde erişim izni verdiğiniz için sizde bu uygulamayı kullan diğer kullanıcıların durumlarını beğeniyorsunuz. Aşağıda video anlatım bulunmaktadır. Daha anlaşılır bilgiyi oradan bulabilirsiniz.

Bu uygulamalar aşırı yoğunluk nedeniyle bazen yavaşlama ve çökme sorunları yaşayabiliyor. Kısa sürede halledilen bu sorunların yanı sıra bu uygulama bir hile olduğu için Facebook bu tarzdaki birçok siteyi kapatıyor. Aşağıdaki paylaştığımız listedeki siteler şuanda çalışır durumdadır. İstediğiniz kadar siteye erişim izni vererek durumunuzun o kadar çok beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Unutmayın bu uygulamalar sonucunda oluşabilecek herhangi bir sorun havlayankirpi.com sitesini ilgilendirmez. Tüm sorumluluk bu beğendirme uygulamasını kullanan kullanıcı ve uygulamanın yapımcısına aittir.

Peki bu uygulama ile hangi durumları beğendirebilirsiniz?

Facebook üzerinden paylaştığın; Fotoğraflarını, Durumlarını, Videolarını, Albümlerini beğendirebilirsiniz.

Not: Yazı alıntıdır…

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorum girin!
Lütfen adınızı girin