CİLT BAKIMI ve GÜZELLİK Konulu Test

Bu test cilt bakımı ve güzellik konusunda katılımcı kursiyerlere sorulan sorulardan bir kısmını kapsamaktadır.

Cilt Bakımı ve Güzellik

Güzellik merkezleri, kaplıca ve banyo tesisleri, kuaför salonları gibi cilt sağlığı ve bakımı ile ilgili merkezlerde çalışan kişilerin bu testteki soruların cevaplarını ağırlıklı olarak bilmesi ve uygulama aşamasında bu bilgilerini kullanabiliyor olması gerekir.

Cildin canlılığı, parlaklığı ve diriliği en önemli sağlık göstergelerindendir. Dolayısıyla 20′li yaşlardan itibaren her bayanın temizlik, bakım ve koruma amaçlı olarak ayda bir kez cilt bakımı yaptırması çok faydalıdır. Cilde bakım yaparken yaşa ve cilde göre doğru ürün kullanılması gerekir. Bu yüzden sivilce, akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale uygulamadan ve kimyasal peeling işlemi yapılmadan, deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden son derece başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Tam da bu noktada konusuna hakim cilt ve güzellik konularında uzaman kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bakalım siz bu konuda ne kadar bilgiye sahipsiniz.

Testte 35 soru var ve testi her seferinde tekrar başlattığınızda sorular ve cavaplar karışık sırada verilmektedir. Soruları doğru cevaplayana kadar tekrar yapmanızı öneriyoruz.

Testi çözün ve Cilt bakımı konusundaki bilgi düzeyinizi görün…

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

CİLT BAKIMI ve GÜZELLİK Testi Sonuç: %%total%% sorudan %%score%% soruya doğru yanıt verdiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz