Kullanışlı, Sıradışı Modern Koltuklar

Kullanışlı, Sıradışı Modern Koltuklar
17.04.2012
107
A+
A-

Evinde değişiklik ve kullanışlılık arayanlar için harika tasarlanmış bu şık koltuk tasarımlarına bayılacaksınız. Rahat ve kullanışlı olduğu kadar çok amaçlı kullanılabilen modern şık koltuk modelleri evinizin görünümünü değiştirmeye aday. İşte sıradışı ve sıradışı olduğu kadar rahat ve kullanışlı modern tasarıma sahip koltuk modelleri.

Bu model hem koltuk hem de bir kütüphane özelliği taşıyor. Koltuğun boş alanlarına kitapları yerleştirmek için küçük bölümler yerleştirilmiş. Her an rahat koltuğunuzda kitaplarınız elinizin uzanabileceği yerlerde.

Bir önceki modele göre daha az kitap yerleştirebileceğiniz rahat ve şık bir koltuk modeli.

Fincan şeklinde tasarlanmış bu şık koltuk modelini isterseniz uzanmak için de kullanabilirsiniz. İstendiğinde toplanabilen ayak uzatma bölümü var.

Çok şık tasarlanmış bu koltuk modeli duvara monte edilmiş şekilde kullanılabiliyor. Ancak oturma açısı ayarlanabilir ve katlanabilir özelliğe sahip.

Fiberglas malzeme kullanılarak oluşturulan bu kıvrımlı koltuk gerçekten evinizin rengini değiştirecek. Bu koltukta ayaklarınızı dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz şezlong koltuk modeli.

Kemik parçası görünümde farklı tasarlanmış bir koltuk modeli. Esnek yapısı ile üzerinde oturmak son derece keyifli ve bir o kadar farklı bir model.

Kağıt havlu şeklinde tasarlanmış bu koltuk modeli daha çok eğlence amaçlı tasarlanmış. Evinizde çocukların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

YORUMLAR
  1. SEVDA dedi ki:

    bu tasarımlar hayal gücümü uyandırdı birden muhteşemlerrrrr..:D

  2. SEVDA dedi ki:

    süper şu koltuktaki kitaplıklar..:)