Evli Kadın Psikolojisi

Etrafımız mutsuz insanlarla dolu. Suratlar asık, canlar sıkkın, moraller bozuk… Bu geçim ya da geçimsizlik elbetteki toplumun en önemli kurumu olan aileyi de etkiliyor. Modern çağın getirdiği yenilikler hayatlarımızı daha da güzelleştirsin istiyoruz. Ve en önemlisi artık, hayatımızda problem istemiyoruz.

Birbirlerinin ruh dünyalarına girip hoşlandıkları ya da hoşlanmadıkları yanlarını keşfeden eşler, eğer bu istikamette yol almayı başarabilirlerse aile hayatlarını cennete cevirebilirler. Bir ferdin aile hayatı düzenli ise dış dünyayla kurduğu ilişkilerde o denli düzenli ve başarılı olur.

Bu düzeni sağlamak için birbirinizi cok iyi tanımalı ve tahlil etmelisiniz.

Kadınların Anayasası:
Nasıl ki her ülkenin bir anayasası var, her insanın , özeliklede kadınların bir anayasası vrdır. Kadın psikolojisinin anayasası hazırlanırken kullanılan mürekkep; ilgi, sevgi, tebrik, teşekkür ve iltifat sözcüklerinin karışımından yapılmıştır.
Dinlemek gercekten büyük bir sanattır. Evli bir kadınla konuşmanın incelikleri vardır. Evli bir kadının her istediğini anlamayabilirsiniz. Siz onun içini dökmesine, rahatlamasına imkan tanıyın yeter.

İşten evine dönen eşinin güzel bir sözü, minik bir hediyesi evli bir kadının yüzünü güldürmeye yeter. Ufak tefek işlerde onunla iş birliği yapmak, çocukların bakımında ona yardımcı olmak, sıksık bir ihtiyacı olup oladığını sormak bile bir evli kadına duygusal yönden büyük destek sağlar.

Evli Kadın Eşine Bir Günde Dört Mevsim Yaşatır:
Bir kadın evlendikten sonra doğu karadeniz gibi olur. Orada dört mevsim birden yaşanır. Evlendikten sonra eşine dört mevsim birden yaşatabilme özelliğine sahip olur.

Mutluluğu yakalayanlar birbirinin psikolojisini çözen çiftlerdir. Hiç vakit kaybetmeyin! yukarıdakileri dikketlice okuduysanız çözüm önerilerini hemen uygulamaya başlayın. Göreceksiniz, hayatınızın her anı ilk bahar havasına bürünecek.

Hayırlı baharlar…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz