Genç Kızlara Özel 50 Yatak Odası Tasarımı

Kızını gençlik yıllarına girdiğinde, çocukken olduğundan çok daha fazla zamanı yatak odası bölümünde geçirecektir. Okuldan spora ve sosyalleşmeye kadar, gençlik yılları, bireyselliklerini ve kişisel tarzlarını ifade etmek için yaşamda çok önemli bir zaman dilimidir. Kendilerini ifade etmelerinin bir yolu yatak odası tasarımlarıdır. Bu, evde kendilerine ait diyebilecekleri ve büyük olasılıkla çok fazla zaman geçirecekleri bir alandır.

İster küçük ister büyük kızınızın yatak odasını düzenliyor olun onun beğenilerine kulak vererek bunu yapmalısınız. Kızınız, yatak odası tasarımını oluştururken arkadaşlarından gördüğü, beğendiği fikirleri kafasında şekillendirirken günümüzün vazgeçilmezi internet ortamında da araştırma yaparak kendine özgü bir tasarımı kafasında şekillendirecektir. Biz de bu aşamada genç kızlarımıza yardımcı olmak için birbirinden güzel 50 yatak odası tasarımını resimli olarak hazırladık.

İşte birbirinden farklı ama cıvıl cıvıl genç kız yatak odası tasarımları…

01 – Kızınızın Arkadaşı

Duvarda asılı köpek portre plakası dekorlu bir genç kızın yatak odasında bir yatak odası duvarı.

Kızınızın odası, kendilerini ifade edebilecekleri ve sevdikleri şeyleri sergileyebilecekleri bir yerdir. Köpekleri en iyi arkadaşlarıysa veya genel olarak hayvanları seviyorlarsa, bunu bu köpek portre plakaları gibi sıra dışı olan ve odaya renk katan ilginç sanat eserleriyle ifade edebilirler.

02 – Renkli Çatı Katı Yatak Odası

Parlak desenli duvar kağıdına sahip bir genç kızın çatı katı yatak odası.

Çocuğunuzun yatak odası küçük bir çatı katı alanı olsa bile, yine de çok fazla kişilik ve stil barındırabilir. Burada desenli, renkli duvar kağıdı ve tamamlayıcı renklerde yatak takımları ve mobilyalarla küçük alana renk ve ilgi getiriyor.

İlgili içerikler

03 – Yaratıcı Bir Alan

Büyük bir püskül avizesi, yastıklı bir koltuğu olan bir genç kızın yatak odası.

Genç kızınızın ders çalışmak için bir yere ya da yaratıcı enerjisini ortaya çıkaracak bir yere ihtiyacı olsun, odasında ona yaratması için ilham verecek bir alana ihtiyacı olacaktır. Bu ofis alanı, benzersiz mobilyalar, pembe vurgular ve yin yang yastığı gibi sevimli mobilyalarla birlikte işlevsel olduğu kadar şık ve yaratıcı bir yer yaratıyor.

04 – Rüya gibi bir duvar resmi

Bulut duvar resmi ve pencerelerin önünde küçük bir kanepe dahil olmak üzere açık pembe desenli bir genç kızın yatak odası.

Bir duvar resmi, minimum beceri ve bütçe gerektiren bir yatak odasında büyük bir tasarım ifadesi yapmanın harika bir yoludur. Burada yatağın arkasına bale pembesi ve mavi renk paleti ile iyi eşleşen bir duvar kağıdı bulut duvar resmi ekledi. Temel çizim becerileriniz varsa, bir görüntüyü ve şablonu duvara göstermek için projektör kullanarak bir duvar resmi bile yapabilirsiniz.

05 – Kentsel Loft Tasarımı

Sahte beyaz tuğla duvarlı ve çarpıcı bir döşemeli yatak başlığına sahip bir genç kızın yatak odası.

Bu yatak odası, şehir merkezindeki şık bir çatı katında gibi görünüyor, ancak beyaz tuğla duvar aslında bu gencin yatak odasındaki havalı faktörü kesinlikle artıran duvar kağıdı. Tasarımcı, bu odayı küçük bir kızın odasından şık mobilyalar ve cesur, lacivert döşemeli bir yatak başlığı ile tamamlanmış havalı bir genç mekânına dönüştürdü.

06- Gizli Bahçe Duvar Resmi

Çiçek vurgulu duvarlı, divanlı ve örgü puflu bir genç kızın yatak odası.

Gizli bir bahçeyi andıran bu yatak odasında uyanmak rüya olmaz mıydı? Tasarımcı, herhangi bir genç kızın (ve hatta yetişkinlerin) seveceği rüya gibi bir görünüm için bu vurgulu duvarı bir bahçe çıkartmasıyla süsledi. Odanın geri kalanı, bu küçük çatı katı odasını daha açık hissettirmek için minimal bir şekilde dekore edilmiştir.

07 – Biraz Fransız Görünümü

Altın vurgulu aydınlatmaya sahip yumuşak mavi bir genç kızın yatak odası, asılı bir altın yıldız patlaması aynası ve köşede suni kürklü armut koltuk.

Çocuğunuz Fransız olan her şeyi seviyorsa , odası bu yatak odası tasarımındaki mavi ve altın renk paleti gibi Fransız esintili ayrıntılarla bunu yansıtmalıdır. Karmaşık Fransız kafes esintili yatak başlığı ve “Amour” yatak yastığı gibi Fransız aksesuarları ve mobilyalar Fransız tasarımını yükseltiyor. Bu tasarım, çocuğunuzla birlikte büyüyecek ve kızınızın evden çıkma zamanı geldiğinde misafir yatak odası bile olabilecek bir şey.

08 – Kalın Eşyalar ve Parlak Renkler

Parlak pembe vurgulu duvar, pembe suni kürk battaniye ve çiçekli Roma tonlarına sahip bir genç kızın yatak odası.

Kızınız parlak, cesur bir kişiliğe sahipse, buna uygun bir odaya sahip olmayı hak ediyor. Bu cesur pembe vurgulu duvar, geniş kişiliğe sahip bir kızın odasının kişiliğini yansıttığını hissetmesi için bütçeye uygun ve kolay bir yoldur. Odanın geri kalanı , cesur vurgulu duvarın daha da parlamasına gerçekten yardımcı olan beyaz mobilyalar ve çiçekli Roma tonları ile yumuşatılmıştır.

09 – Kelebekli Duvarlar

Açık mavi kadife yatak başlığı, 3D kelebek duvar resmi ve püskül çekmeceli komodinin bulunduğu bir genç kızın yatak odası.

Kızınızın en sevdiği böceklerden biri bir kelebekse, odalarındaki kelebeklerin sergilenmesine bayılacaklar. Bu altın 3D kelebek sanatı, bu sofistike kızın yatak odasında yumuşak maviler, yeşiller ve koyu pembeler ile harika görünüyor.

10 – Ananas Cenneti

Pembe ve beyaz ananas duvar kağıdı ve neon sarı sayvanlı yatak ile renkli bir genç kızın yatak odası.

Çocuğunuzun yatak odası, onlar kadar yaratıcı ve sanatsal olmalıdır. Bu yatak odası tasarımı ananas duvar kağıdından eğlenceli bulut yastıklarına ve parlak sarı gölgelik yatağına kadar her köşede renk ve zarafet sunuyor. Çeşitli dekor unsurlarına sahip bir yatak odası tasarımı, genç kızınız kadar benzersiz bir alan yaratacaktır.

11 – Hızlı Bir Makyaj

Bir genç kızın yatak odasında sessiz gri ve pembe tonlarda büyük çiçek baskılı duvar kağıdı.

Bütçeniz ve zamanınız kısıtlıysa, bazen basit bir duvar kağıdı vurgulu duvar, bir odanın görünümünü tamamen değiştirebilir. Burada, genç kızın odasına güzel bir çiçekli duvar kağıdı yerleştirdi ve onu tamamlayıcı yatak takımları ve mobilyalarla eşleştirerek, kolay ve düşük bütçeli dramatik bir makyaj yarattı.

12 – Pembenin Güzelliği

Pembe bir yatak başlığı ve yatak takımı ve yatağın üzerinde asılı büyük bir yuvarlak sarkıt lamba bulunan bir genç kızın yatak odası.

Bu pembe gencin yatak odasının her detayı, puantiyeli pembe duvar kağıdından dramatik küre sarkıt aydınlatmasına kadar tasarım değeri katıyor. Doğal Roma tonları ile birlikte beyaz yatak ve mobilyalarla eşleştirilen pembe vurgular, görünümü yumuşatır.

13 – Gündoğumu Tasarımı

Duvarda parlak sarı bir daire, sarı bir yatak ve yatak takımı ve baloncuklu bir avize olan aydınlık ve neşeli bir yatak odası.

Çocuğunuz ister erken yaşta isterse güzel bir gün batımını tercih etsin, bu güneş sarısı vurgulu duvar kesinlikle günlerini aydınlatacaktır. Bu tasarım az miktarda boya gerektirse de büyük bir görsel estetik sağlar. Yatak odasının tasarımı, tek renkli bir renk paletinin sıkıcı ve donuk olması gerekmediğini kanıtlıyor.

14 – Yetişkinlere Uygun Bir Yatak Odası Tasarımı

Bir alan ve yatakta çiçekli bir yastık bulunan pembe bir genç kızın yatak odası.

Güzel çiçekli vurguları ve nötr, zarif mobilyalarıyla bu yatak odasının genç bir genç için olduğunu asla tahmin edemezsiniz, sandalye ve boncuklu avize, oyunculuğa bir dokunuş katıyor. Sofistike ve modernin birleşimi, büyümek için sabırsızlanan ama kalbi hala genç olan bir genç için mükemmel yatak odası tasarımını yaratır.

15 – Kontrastlı Çatı Görünümlü Köşe

Maviye boyanmış, yerleşik bir bank ve çeşitli kanepe yastıklarıyla döşenmiş bir çatı katındaki gençlerin buluşma noktası.

Bir odadaki bir alanı ayırmanın kolay ve bütçeye uygun bir yolu, onu zıt bir renge boyamaktır. Desenli yastıklar ve battaniyeler, stili geliştirir ve her gencin dinlenmeyi seveceği rahat bir yer sağlar.

16 – Boho Tarzı Bir Rüya

Çiçek duvarlı, bambu yataklı ve yumuşak, yumuşak renklere sahip boho esintili bir genç odası.

Yatak yastıklarındaki ve bambu yatak başlığındaki yumuşak ve tuhaf duvar kağıdı deseni ve dokuları, bu gencin odasına büyük bir görsel çekicilik katıyor. Sanat eseri ve yatak takımlarındaki sessiz tonlar, alanı gerçekten sabitleyen boho tasarımdan ilham alan bir görünüm sağlar.

17 – Tasarım Dolaplar

Bir genç kızın yatak odasında merdiven rafı, beyaz bir şifonyer ve süslü bir ayna bulunan bir köşe.

Farklı depolama türleri uygulamak, bir odanın tasarımını iyileştirebilir. Burada uyumlu ancak çeşitli yükseklikler ve görsel çekicilik katan bir görünüm için aynı kaplamaya büyük bir şifonyer ve bir merdiven raflar var. Raf, bu genç kız için değerli olan eşyaları gösterirken, şifoniyer kıyafetleri ve diğer eşyaları gizler. Büyük, süslü bir ayna, büyük ve kadınsı bir dokunuş getiriyor.

18 – Çiçek Vurgulu Duvar

Büyük mavi çiçek desenli duvar kağıdına sahip bir genç kızın yatak odası, duvarda büyük bir isim sanatı ve siyah tel ikiz yatak.

Bir duvar kağıdı vurgulu duvar, bir bütçe olduğunda bir odayı hemen yükseltebilir. Altın mobilyalar, isim sanatı ve mobilyalarla eşleştirilen bu çivit çiçek vurgulu duvar, bu alçakgönüllü genç yatak odasında büyük bir açıklama yapıyor.

19 – Takılmak için Bir Yer

Bir genç kızın yatak odasında ipten sarkan bir yatak, uç masaları olarak ahşap dilimleri asıyor.

Bu yatak tavandan sarkıyormuş gibi görünse de, aslında yatağın yüzdüğü yanılsamasını veren ip dekorudur. Bu yatak odası tasarımı havadar, rahatlatıcı bir his veriyor ve eşleşen asılı ahşap dilimler, bir komidin için benzersiz bir alternatif olarak işlev görüyor.

20 – Havadar Yatak Odası

Açık mavi duvarları, asılı rattan yumurta sandalyesi ve beyaz nevresimleri olan bir yatak odası.

Okyanusun yanında uzanmak genç kızınızın en sevdiği eğlenceyse, doğru renk paleti ve tasarımla plajın görünümünü ve hissini yatak odalarına getirebilirler. İyi bir kitap okurken okyanusta sallanmayı hatırlatan  bu yatak odası tasarımında havadar mavi tonları ve asılı yumurta sandalyesini seviyoruz .

21 – Ödev Alanı

Bir genç kızın yatak odasında yerleşik bir masa alanı.

Gizli bir ev ödevi eğlenceli değil, ancak zaman geçirmek isteyeceği bir yer olan bir ev ödevi alanı yaratabilirsiniz. Oda tasarımı için bir divan bile olan ferahlatıcı, düzenli bir ev ödevi alanı yarattı. ders çalışmak için bir molaya ihtiyacı var.

22 – Sallanmak İçin Köşe

Çiçekli tavanlı ve yumuşak mavi duvarlı bir kızın yatak odasında asılı bir salıncak.

Müzik dinlemek, film izlemek, dinlemek veya bir kitap okumak için eğlenceli bir yer, tam olarak genç bir kızın zamanını geçirmeyi sevdiği şeydir. Burada salıncak yapmak için minimal malzemeler kullanıldı ve odanın köşesine yerleştirip ona dinlenebileceği bir yer sağladı. Tavan duvar resmine feminen çiçek dokunuşlarının eklenmesine ve buna uyan taze çiçekler harika sonuçlar veriyor.

23 – Eğlenceyi ikiye katlayın

Siyah beyaz kareli yatak takımları ve göl atasözüne sahip yastıklar bulunan iki yataklı, göl esintili bir genç odası.

Paylaşılan bir genç odası alanı sınırlı olabilir, ancak çeşitli tasarım öğelerini paketlemek için her zaman yer vardır. Bu göl temalı yatak odası, uyumlu kareli yatak takımları, gölden ilham alan yatak yastıkları ve hatta ip aplikler ve eskitilmiş ahşap yatak başlıkları gibi karmaşık ayrıntılara sahiptir.

24 – Yaşlı Bir Genç için Yatak Odası

Nötr renklere sahip sofistike bir genç odası, asılı beyaz bir ukelele ve büyük bir döşemeli yatak.

Bu genç kız yatak odası abartısız olabilir, ancak büyük döşemeli yataktan dokulu beyaz yatak yastıklarına kadar birçok güzel unsura sahiptir. Beyaz duvarlar ve minimal mobilyalar bu odaya harika bir fon sağlıyor ve odayı daha açık ve ferah hissettiriyor.

25 – Şeftali + Nane Tonları

Şeftali ve nane renkli duvarları, pembe döşemeli bir yatağı ve altın ve mavi bir avizesi olan bir genç kızın yatak odası.

Bu gencin yatak odasındaki duvar, siyah çerçeveli pencerelere karşı güzel şeftali ve nane tonlarıyla harika bir uyum oluşturmuş. Renk kombinasyonu, tüm odanın tasarımını birbirine bağlar ve yaşlandıkça gençliğinize geçiş yapar.

26 – Biraz Gizlilik

Pembe perdeli, sayvanlı yataktan sarkan tatlı bir genç kızın yatak odası.

Her genç arkadaşlarıyla konuşurken, müzik dinlerken veya en sevdiği kitabı okurken mahremiyetini sever. Beyaz sayvanlı yataktan sarkan bu çarpıcı pembe perdeler, mahremiyet için kolayca kapatılabilir ve ayrıca uyumak için karanlık bir yer sağlar. Beyaz sayvanlı yatak ve sevimli saksı bitki ışığı, odaya kız gibi bir dokunuş katıyor.

27 – Sevilen Sözler

Altın bir sayvanlı yataklı pembe bir genç kızın yatak odası ve her şeyi onaylayan sözler.

Onay sözleri içeren bir sanat galerisi duvarı, bir genci odasına stil eklerken kendine güvenmeye teşvik etmenin harika bir yoludur. Bu galeri duvar tasarımı, bu gencin yatak odasının pembe, altın ve siyah renk düzenine uyuyor ve genç kızın neden böyle olduklarını hatırlatmak için ev ödevlerine ara vermesi gerektiğinde masa alanının bitişiğinde. harika.

28 – Bir Prenses için Uygun

Yeşil pötikareli taç gölgelik yatak perdesi ve pembe desenli prenses tarzı bir genç kızın yatak odası.

Tatlı botanik desenler ve yeşil pötikareli perdelerle süslenmiş taçlı sayvanlı yatak , Bu oda tasarımını bir prenses için uygun görünüyor Pembe ve yeşil renk kombinasyonu, gümüş veya altın metalik vurgularla iyi uyum sağlayan zamansız bir palettir.

29 – Kaliforniya Havası

Gökkuşağı vurgulu duvara ve nötr yeşil ve beyaz renklere sahip bir genç odası.

Bu yatak odasını tasarımında, işlevsel bir alan yaratılmış ve havalı Kaliforniya stili ortaya çıkmış. Bu odadaki tasarım öğelerinin çoğu, kendin yap projeleridir (yüzer tezgah ve gökkuşağı duvarı dahil), düzen hem işlev hem de stil ekler.

30 – Ev Ödevi Alanı

Bir genç kızın yatak odasında tabandan tavana pembe perdeler ve tersane duvarı olan özel bir ev ödevi alanı.

Bu dolap alanı, eskiz yapmak, günlük yazmak veya ödev yapmak için ilham verici bir yere dönüştü. Tasarımcı, büyük pembe perdeler ve çerçeveli bir tablo ile odaya renk katarken, beyaz bir tersane vurgulu duvar ve beyaz mobilyalarla görünümü yumuşatmış.

31 – Taçlı Yatak Tasarımı

Beyaz perdeli taçlı sayvanlı yatak ve pembe süslemeli beyaz nevresimli bir genç kızın yatak odası.

Mary Patton tarafından tasarlanan bu kız odası , metal sayvanlı yatağı, şeffaf beyaz perdeleri ve çerçeveli eskiz çizimleri ile tatlı ve zarif bir tasarıma sahiptir. Tavandaki leopar deseni, odaya biraz şımarıklık katıyor ve gözleri yukarı çekiyor.

32 – Mükemmel Denge

İki adet tek kişilik yatak, ortada bir lamba ve nötr mobilyalar bulunan ortak bir genç odası.

14 yaşında ve yedi yaşında bir kız çocuğu için ortak bir oda tasarlamak zordur, ancak tasarımcı bunu harika şekilde başarmış. Nötr renk paleti, çalışmak için iyi bir temel sağlar ve odanın her iki tarafında, her kızın kişiliğini yansıtan biraz farklı tasarım öğeleri bulunur.

33 – Kişilik Dolu

Suluboya duvarları, büyük bir kağıt yelpaze, divan ve asılı püskül ekici ile boho esintili bir genç odası.

Bir genç kızın yatak odası her zaman pembe veya prenses tarzında süslenmez – mükemmel bir genç yatak odası tasarımının anahtarı, gencin kişiliğini yansıtması gerektiğidir. Burada, boho esinli renkler, türünün tek örneği duvar sanatı ve vintage bir hava katan muhteşem bir büyük kağıt yelpazesi bulunuyor.

34 – Kalıpları Karıştırma

Mavi desenli duvarları, mavi döşemeli yatağı ve desenli Roma tonlarıyla genç bir kızın yatak odası.

Desenleri sorunsuz bir şekilde karıştırmanın anahtarı, desenleri birbirine bağlamak için ortak bir renk bulmaktır. Burada , batik desenli pencere gölgeliklerinde ve yatak yastığında da görülen gri renkte leopar desenli bir halıyı karıştırılmış. Başlıktaki ve duvarlardaki canlandırıcı mavi renk, odayı sabitler ve alanı tamamlamaya yardımcı olmak için her iki deseni de tamamlıyor.

35 – Pembe Yatak Odası Tasarımı

Eskitilmiş ahşap sayvanlı yatak, yatağın ayakucunda beyaz bir bank ve peluş hayvanlar bulunan bir genç kızın yatak odası.

Eskitilmiş ahşap sayvanlı yatak ve yıpranmış beyaz fener sarkıt ışığı, tasarımcının bu zarif pembe yatak odası tasarımına eski püskü şık bir dokunuş getiriyor . Tavşan resimleri ve doldurulmuş hayvanlar, bu kızın en sevdiği hayvana bir selam.

36 – Tatlı + Minimalist

Köşede onluk, pembe döşemeli bir yatak ve yatağın üzerinde asılı büyük bir makrome olan bir ara kız yatak odası.

Genç bir genç ve hatta bir ara için mükemmel olan bu yatak odası, dinlenmek için sevimli bir asılı çadıra ve tatlı, zarif bir görünüm için yumuşak pastel mobilyalara ve mobilyalara sahiptir. Büyük makrome duvar süsü , bir rüya yakalayıcıyı andırıyor ve bu minimalist odanın odak noktası.

37 – Rahat Bir Köşe

Bir genç kızın yatak odasında asılı bir yumurta sandalyesi ve yatağın üzerinde parıldayan ışıklar bulunan bir yatak köşesi.

Bu yatak köşesi, genç bir kızın uyuması veya içinde vakit geçirmesi için en rahat yerdir. Duvar lambası ve ipli ışıklar, bu köşeyi iyi bir kitap okumak ve ders çalışmak için harika bir yer haline getirirken, tersane duvarları ve doğal pencere gölgelikleri güzel bir fon sağlar. desenli yatak takımları ve asılı sanat eserleri için. Asılı yumurta sandalyesi sadece odanın tarzını geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda genç kızın takılması için başka bir alan sağlar.

38 – Şifonyer Dekoru

Bir galeri duvarı, beyaz bir şifoniyer ve sanat eseri olan bir genç kızın yatak odasında bir köşe.

Bir şifonyerin üzerindeki duvar, çocuğunuzun kişiliğini ve ilgi alanlarını ifade etmesi için boş bir tuvaldir. Bu özgün tasarımı, güzel turkuaz renkli dekora, devlet sanat eserlerine ve sade beyaz şifonyere çeki düzen veren güzel sözlerle tamamlanmış.

39 – Verimlilik için Bir Yer

Bir genç kızın yatak odasında döşemeli bir sandalye, ahşap masa ve asılı bir not panosu bulunan mavi ve beyaz bir ev ödevi alanı.

Bir genç kızı ödevini yapmaya motive etmenin bir yolu, ona kitaplarını, malzemelerini düzenlemesine yardımcı olması için belirlenmiş bir yer sağlamak ve hatta arkadaşlarıyla önemli notlar ve resimler tutmak için bir not panosu sergilemektir. Tasarlanan bu küçük ödev köşesi , rahat bir sandalye, büyük bir çalışma masası ve üretken olmak için rahatlatıcı bir yer için yumuşak renklere sahip.

40 – Harika bir Ortak Oda

Duvarda pembe desenli ve sanat eseri olan iki beyaz yataklı ortak bir genç kız yatak odası.

Daha yaşlı gençler bir alanı paylaşabilir ve aynı zamanda sofistike tasarımı entegre edebilir. Çoğunlukla beyaz olan bu oda, desenli yatak takımları ve bazı göz alıcı fotoğraf çalışmaları ile parlak renk tonlarına sahip.

41 – Keyifli Bir Oda

Bir genç kızın yatak odasında kalp şeklinde bir sandalye, aydınlatmalı ayna, beyaz bir masa ve eğik bir gitar bulunan bir makyaj alanı.

Her şeyiyle göz kamaştıran genç bir kızın makyajını yapacak ve saçını yapacak bir yere ihtiyacı vardır. Bu makyaj masası alanında ışıklı bir ayna, makyaj ve saç aksesuarlarını tutmak için bir makyaj masası bulunur ve kalp şeklinde, minderli bir sandalye ile tamamlanmış.

42 – Özgün Detaylar

Aydınlatma, bir makrome asılı ve beyaz yatak takımları ile boho esintili bir genç kızın yatak odası.

Genç kızınız aykırı bir kişi ise, bu yatak odası tasarımı onun için bir rüya gibi olacaktır. Asılı makrome duvardan rattan sandalyeye ve sarkıt lambaya kadar, tarzını yansıtan kendi alanında saatler geçirmeye bayılacak.

43 – Tarz Yatak Örtüsü

Pembe ve mavi renklerde ranzalar ve uyumlu yatak takımları bulunan ortak bir genç kızın yatak odası.

Bu ortak genç yatak odası küçük olabilir, ancak kesinlikle küçük bir tarza sahip değildir. Uyumlu mercan ve lacivert renk paleti, beyaz ranzalarla mükemmel bir uyum sağlar. Yatak takımları ve resimlerdeki dokular ve desenler, tam da doğru miktarda görsel çekicilik katar.

44 – Bitki Zengini Oda

Bir genç kızın yatak odasında asılı yeşillikler, yuvarlak bir ayna, beyaz büfe masası ve taze bitkiler ve çiçeklerle dolu bir köşe

Tasarlanan bu genç kız yatak odasında saksı bitkileri ve çiçekler bu bembeyaz alana renk katıyor . Şık büfe masası ve yuvarlak ayna, işleri basitleştirirken, sarmaşıklarla iç içe asılı bir bakır boru, gözü yukarı çeker ve odayı daha büyük hissettirir.

45 – Dinamik İkili

Her biri farklı peluş hayvanlara ve yatak takımlarına sahip iki adet tek kişilik yatak bulunan ortak bir erkek ve kız genç odası.

Genç kızınız erkek kardeşiyle aynı odayı paylaşmak zorunda olsa bile, her biri farklı renk şemaları ve mobilyalarla kendi tarzını ifade edebilir. Burada tasarımcı simetrik bir tasarım yaratmış, böylece her çocuk kendi favori öğeleri ve renkleri ile donatmak için kendi tarafına sahip olabilir.

46 – İki Kişilik Koltuk

Bir genç kızın yatak odasında iki kişilik papasan sandalyesi ve üzerinde siyah bir köpek oturan bir oturma alanı.

Çocuğunuzun bağlı olduğu bir köpeği varsa, odalarında tüylü arkadaşları için belirlenmiş bir yer olmalıdır. Bu çift sandalye, çocuğunuz ve beslediği köpeği için birlikte kucaklaşıp rahatlamak için yeterli alana sahip ve hatta gecelik konaklamalar için mükemmel küçük köpek yatağına dönüşebilir.

47 – Suluboya Kombinasyonu

Suluboya çiçekli duvarlı, rattan mobilyalı ve asılı rattan sıcak hava balonu heykelli tatlı bir genç kızın yatak odası.

Bu tatlı kızın yatak odasındaki tasarım öğeleri, çerez kesici tarzından başka bir şey değil. Rattan mobilyalardan sulu boya çiçek vurgulu duvara kadar, bu yatak odası tasarımı her kıza büyük hayaller kurması için ilham verecek.

48 – Gizlilik Ranzaları

Beyaz gömme ranzalar, bir merdiven ve bir bambu koltuk bulunan bir genç pijama partisi alanı.

Genç kızlarınız birlikte yatmayı sevebilir veya sevmeyebilir, ancak tasarımcı burada yaptığı gibi mahremiyet perdeleri eklemek, her kızın tüm odayı kendilerine ait gibi hissetmesini sağlar. Ranza tarzı bir oda, genellikle arkadaşlarıyla birlikte uyuyan bir genç için de harikadır.

49 – Doğal Malzemeler

Köşede asılı bir gölgelik çadır, dokuma bir ikiz yatak ve beyaz yatak ve peluş hayvanlar ile nötr bir genç kızın yatak odası.

Güzel bir dokuma yatak, ana odak noktasıdır. Yatağın doğal görünümünü mobilyalara ve mobilyalara taşıyarak bütünlüklü bir görünüm elde edebilirsiniz, koyu renkli tül perdeler ise zıt bir görünüm katar. Asılı bir çadır ve pelüş oyuncaklar, odaya ev gibi, nostaljik bir his katar.

50 – Eşsiz Sanat Eseri

Pembe bir genç kızın yatak odasında iki parça zebra resmi.

Genç kızınızın odasını tasarlamaya gelince sadece mobilya ve oda düzeni anahtarı değil, doğru sanat eseri de aynı derecede önemlidir. Eşsiz sanat eserlerini çevrimiçi olarak veya gençlerin en sevdiği renk paleti ve tasarım estetiğiyle uyumlu emlak satışlarında bulabilirsiniz. Bu zebra desenli sanat eseri, bu genç kızın yatak odasının pembe temasına uyuyor ve odaya ilginç ve eğlenceli bir görünüm kazandırıyor.

Kaynak: The Spruce

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu