Facebook Hesabım Çalındı

Eğer google arama satırına bu ifadeyi yazıp heyecanla çözüm aramaya başlamışsanız büyük ihtimalle Facebook hesabınıza başkası tarafından ele geçirilmiş emektir. Hemen paniklemeyin ve aşağıdaki adımları izleyiniz.

Facebook yönetimi çalınan hesabınızı geri almanız için bir güvenlik duvarı kurmuş durumda, hesabın size ait olduğunu anladığı andan itibaren hesabınızı hemen size geri iade ediyor.

1- Çalınan Facebook Hesabını geri almak için ilk yapmanız gereken www.facebook.com/hacked linkine tıklayıp giriş yaparak aşağıdaki ekranda göründüğü  gibi “Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” yazan butona tıklayınız.

facebook hesap kurtarma

İlgili içerikler

2-Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” butonuna tıkladıktan sonra karşımıza buna benzer bir pencere daha gelecek. O pencerede sizden Bu durumda sizden hesabınıza dair bilgiler istenecek. Eklemiş olduğunuz telefon numarası veya kayıtlı isminiz ve soy isminizle kullanıcı adını girmelisiniz.

3- Açılan sayfada istenilen bilgileri girerek çalınan hesabınızı geri almak için işlemlere devam etmeniz gerekiyor. Bu bilgileri isteme nedeni ise Facebook hesabınızın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.

Bilgilerinizi eksiksiz girdiğiniz zaman Facebook hesabınızı geri alabilirsiniz çünkü sizden başkasının bilemeyeceği özel bilgilerinizi soruyor.

rerkan

Kendi işinde kendi gücünde kendi keyfinde biri.

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu