Bilgisayar

DriverMax – Sürücü Sıkıntısına Son

DriverMAX programı Windows XP ve sonraki işletim sisteminde çalışıyor.

Güncelleme: DriverMAX programını Windows 10 ve eski sürümlerinde çalışıyor. Sürücü yedekleme ve tekrar kurma konusunda alanında bir numara denilebilir. Özellikle format sonrası sürücü sorunlarına bu programla son verebilirsiniz.

DriverMAX programını indirmek için BURAYA tıklayın.

Programı yükleyip registeration kodunu girdikten sonra export drivers’a tıklıyorsunuz daha sonra sizin bilgisayarınızdaki klavyeden mouse’unuza kadar tüm driverlarını size listeliyor. Ardından select all (tümünü seç) butonuna tıklayıp tüm driverları seçtikten sonra Next’e tıklayıp önünüzdeki pencerede driverları nereye kaydedeceğinizi seçiyorsunuz… Driverları herhangi bir klasöre kaydedip yedekliyorsunuz ve flash bellek yada herhangi bir depolama birimine kaydedip yedekleyebilirsiniz…

Format attıktan sonra bilgisayarınıza DriverMax i bir daha kurun ve bu sefer install drivers buttonunu tıklayın. Driver’larınızı yedeklediğiniz klasörü kaynak olarak gösterin… Driver’ları listelediğinde tekrar select all (tümünü seç) butonuna tıklayın ve Next e tıklayın. DriverMax dediğimiz bu mucize otomatik olarak driverlarınızı kurmaya başlayacak.

Kendim Xp Home işletim sisteminde denediğimde başarısız oldum. Ancak kullandığım işletim sisteminde başka sorunlar da mevcuttu. Bu yüzden driverleri yedekleme konusunda sorun oldu. Ancak XP Pro da herhangi bir sorun yok. Muhtemelen Home sürümünde de çalışacaktır.

YoRuMSuZ

Asıl mesleği eğitim olup internet ortamında hobi amaçlı yayınladığı sitelerle kullanıcılara doğru bilgileri ulaştırmayı hedeflemektedir...

İlgili içerikler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu