Burcunuza Göre Dekor Trendleri

Yıllar içinde dekor trendlerinin neler olduğunu görmek her zaman heyecan vericidir. Peki burcunuza göre sizin zevklerinize uyan dekor trendleri neler acaba? 

Yenilikler, yeni trendler her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Bu nedenle dekor sanatçıları her geçen gün birbirinden ilgi çekici dekor trendlerini yaşantımıza katıyorlar.

Burç işaretler sadece kişiliklerimiz hakkında fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda evlerimizi ihtiyaçlarımıza en uygun şekilde nasıl şekillendirip tasarlayacağımız konusunda da fikir verebilir. Ev dekorasyonu trendinin size en uygun olduğunu görmek için burç trendinize göz atın.

Koç: Dağınık Ortamlar

Koç - Dağınık ortamlar

İlgili içerikler

Özelikle burcunuz özelliği gereği taşınmak gibi bir durumlar sık sık karşılaştığınız için yaşamınızda dağınık ama şık ortamların olması oldukça doğal bir durum. Bir koç olarak, fazla müdahale olmadan bir yerden bir yere taşınmaktan zevk alırsınız; işleri olabildiğince hızlı ve kolay bir şekilde halletmekte sizin yeteneklerinizden biri. Alan dağınık olmadığı sürece, yeni konseptler yaratmakta güçlük çekebilirsiniz. Dağınık ortamları yeniden şekillendirmek ve yeni trendlere imza atmak kesinlikle size göre.

Boğa: Lüks Tekstiller

Boğa - Lüks tekstiller

Rahatlık aslında senin göbek adın. Farklı doku ve stillerin katmanlanması, herhangi bir alana hayat verilmesine yardımcı olabilir ve uzun bir günün ardından ciddi bir rahatlık sağlar. Yumuşak dokuları bir renk patlaması eklemek için veya sadece daha nötr, sakin bir ortama biraz derinlik eklemek için kullanın.

İkizler: Çok İşlevli Mekanlar

İkizler - Çok işlevli ortamlar

Aynı anda birden fazla görevi üstlenmekte sorun yaşamadığınız düşünülürse, bu bir sürpriz olmaz. Muhtemelen zaten yatak odası / ofis evden çalışma ve oturma odanız muhtemelen arkanıza yaslanıp Netflix’i izlemekten çok daha fazla etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bazı şeyleri değiştirebilseniz de, özellikle daha küçük bir alanla çalışıyorsanız, çok amaçlı oda trendinden vazgeçmeyeceksiniz.

Yengeç: Kendin Yap Eşyalar

Yengeç - Kendin yap

Ev dekorundaki DIY trendi sizin için hep olmazsa olmazlardan. Ev dekorasyonu için kişiselleştirilmiş aksanlar yaratmak, sadece zaman geçirmeye çalışan pek çok kişinin temel unsuru haline gelmekle kalmadı, aynı zamanda, sizin gibi, stil veya bütçeden ödün vermeden ne kadar zarif öğe yaratabileceklerini gerçekten fark edenler için biçilmiş kaftan oldu. Kişisel dokunuşlara ve duygusal değerlere olan sevginiz, bu eğilime mükemmel bir şekilde uyuyor.

Aslan: Yüzyıl Ortasından Esinlenen Mobilyalar

Aslan - Eski mobilyalar

Yüzyıl ortası modern stiller, birçok çağdaş eve farklı görünüm kazandıran bir durumdur. Moda uzmanları, kavisli mobilyalar gibi trendlerde bir artış öngörüyor. Peki bunu senden daha iyi kim başarabilir? Evinizi daha hoş daha albenili göstermek için yumuşak ve oval köşeli mobilyalardan ziyade keskin, sert çizgilerle hazırlanmış mobilyaları tercih etmek tam size göre.

Başak: Bitkilerin Ortamı

Başak - Bitkilerin ortamı

Evlerimize daha fazla bitki yaşamını dahil etmek sizin zevkiniz. Temiz bir nefes ve dışarıyı içeri getirme hissi, mekanımıza taze bir renk ve yaşam dozu olarak hizmet etmek için daha fazla bitki çeşidini evinize alacaksınız. Ayrıntılara gösterdiğiniz özen göz önüne alındığında, başlangıç ​​seviyesinden uzman seviyesine kadar değişen bir dizi bitki yaşamını bir araya getirmek ve bitkilerinize özen göstermek tam olarak size göre.

Terazi: Yeşilin Tonları

Terazi - Yeşil tonlar

Yeşil renk, son zamanlarda dekor dünyasına gerçekten damgasını vurdu. İster bitki yaşamıyla ilgili bir yaşam, isterse iç mekan alanlarımızı dış mekanla daha bağlantılı hissettiren toprak tonlarına ilham olsun, yeşilin çeşitli tonları evlere daha çok girecek. Hatta bazı moda uzmanları yeşil ve pembe tonlarının sizin için mükemmel bir eşleşme olacağını tahmin ediyor.

Akrep: Aydınlık Ortamlar

Akrep - Aydınlık ortamlar

Ortam aydınlatmasındaki artış birçok kişinin ilgisini çekiyor gibi görünüyor ama özellikler siz akreplerin. Akrep, hem sanatsal hem de işlevsel bir işlev gören aydınlatma sizin için çok uygun. Biraz ambiyans yaratmak için ruh halinize göre kolayca ayarlanabilen bir aydınlatmaya sahip olmayı tercih edebilirsiniz. Bu nedenle belki de evinizin etrafındaki birkaç küçük aydınlatma seçeneği sizi mutlu edecektir.

Yay: Japon Tarzı

Yay - Japon tarz

İskandinav ve Japon esintili temaların karışımı sizin için vazgeçilmez bir trend. Sürdürülebilir, minimalist tarz, akla sanatsal unsurlarla sadelik duygusu getiriyor. Evinizden istediğiniz kadar dışarı çıkamıyor olsanız da, biraz daha evinize odaklanıyor ve hem rahatlatıcı hem de hesaplanmamış ve katı bir alan yaratacaksınız. Japon tarzı sizin için her zaman trend olmaya devam edecek.

Oğlak: Nötr Renk Düzenleri

Oğlak - Nötr renk

Nötr tonlar bir klasik olsa da, ev dekor seçimlerimizde istikrar ve huzurlu bir ortam arzusu için hep büyük rol oynayacak. Nötr renkler; ortamı daha huzurlu, daha yatıştırıcı daha güvenilir bir ortama çevirmek konusunda iyi bir seçim olacak. Yaşamınızda bu renkler sizin için her zaman trend olmaya devam edecek.

Kova: Dönüştürülebilir Malzemeler

Kova - Dönüştürülebilir malzemeler

Son birkaç yıldır yaptığımız alışverişlerde daha dönüştürülebilir malzemelere kayıyor ve bu gerçekten harika bir şey. Yeni bir şey için tonlarca para harcamak yerine eşyaları başka bir amaçla kullanmanın veya kullanılmış, şık seçeneklerin tercih edilmesinin, özellikle bütçeleme ve gelecek için önceden plan yapmaya çalışma söz konusu olduğunda, günümüzde çok daha yaygın bir kavram haline geldi. Dünyanın daha iyi bir yer olmasını gerçekten isteme arzunuz ve bu sürece yardımcı olmak için üzerinize düşeni yapmak istemeniz göz önüne alındığında, genellikle çevre dostu ve sürdürülebilir yöntemlerle ilişkilendirilirsiniz.

Balık: Eski Stil

Balık - Eski stil

Kova kişileri gibi, muhtemelen ev dekorunuzda eski eşyaları yeniden kullanmaya yöneleceksiniz.  Gelecekte eski tarz geleneksel stil sizi yansıtacak gibi görünüyor. Oldukça nostaljik olma eğilimindesiniz ve evinizin sanatsal, duygusal öğelerini kucaklamayı seviyorsunuz. Geçmişe ait eşyaları günümüz modern çizgileri ile birleştirip onları kullanmak size uygun bir tarz. İkinci el mağazalarından, bit pazarlarından ve hatta artık onları kullanmayan akrabalardan bazı eski eşyalar almaktan, evinize eski stil konseptler eklemek için kesinlikle üzerinde çalışacağınız çok şey var.

Kaynak: The Spruce

İlgili içerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu