Samsung Galaxy Note 2 Fiyat ve Özellik

0
1008

Samsung Galaxt Note 2 1899 TL

Bimeks, Electro World ve Teknosa gibi mağazalarda 1899 TL fiyatla Galaxy Note 2 satışa sunulmuş durumda.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 2, dün yapılan lansman ile Türkiye’de kullanıcılarla buluştu

Samsung Electronics Türkiye Başkanı SungYong Hong’un ev sahipliğinde, akıllı telefon pazarına ilişkin değerlendirmelerin de paylaşıldığı 360’da gerçekleşen davette Okan Bayülgen yaptığı ürün sunumunun ardından Candan Erçetin sahne aldı. Etkinliğin ilgi çekici yanlarından biri de elbette Galaxy Note 2′nin çıkış tarihi ve fiyatlarının açıklanacak olmasıydı. İşte detaylar:

Samsung, Galaxy Note 2 artık satışa sunuldu.

Telefonun yaklaşık bir ay önce IFA’da tanıtıldığını düşünürsek Note 2′nin ülkemize çabuk bir şekilde ulaştığını söyleyebiliriz. Samsung, resmi olarak bir fiyat açıklamadı. Fakat hem operatörler hem de teknoloji mağazalarında Galaxy Note 2 fiyatları belli olmuş durumda.

Galaxy Note 2 ile ilgili ilk duyuruyu yapan Avea oldu. Firmanın hazırladığı taahhütlü paketlerle ayda 57 TL’den başlayan fiyatlarla Galaxy Note 2 sahibi olmak mümkün. Peşin ve kredi kartı ile taahhütsüz satış yapacağını duyuran firma Galaxy Note 2′yi bu yolla satın almak isteyenlere de 3 ay 250MB internet paketi hediye edecek. Fakat Avea’nın sitesinde cihaz ve kampanya ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.

Turkcell de Galaxy Note satışına başlamış durumda. Sitesinde akıllı telefon seçenekleri arasında Galaxy Note 2′ye yer veren Turkcell, aylık 72 TL’den başlayan ek ödemeleri içeren paketler sunuyor. En uygun tarife ile birlikte Galaxy Note 2′ye 24 ay boyunca 141 TL ödeyerek sahip olunabiliyor.

Turkcell GalaxyNote 2 kampanyası

Kontrat Süresi: Tarifenizle birlikte almak isterseniz
Samsung Galaxy Note 2’ye, 24 ay taahhütle tarifenize ek ayda 72 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda yer alan fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Tarife / Paket Adı Tarife / Paket Ücreti Ek Ödeme Toplam Ödeme
Gold Plus 119 TL 72 TL 191 TL
Full 69 TL 86 TL 155 TL
Hepsi 59 TL 86 TL 156 TL
Hepsi 600 55 TL 86 TL 141 TL

CEVAP VER

Lütfen yorum girin!
Lütfen adınızı girin