Anasayfa / Otomobil / Chevrolet Groove – Yeni Model

Chevrolet Groove – Yeni Model

Farklı ve nostaljik
Groove eğlencenin ve nostaljinin birleşimi anlamına geliyor. Tasarımcılarımızın şehir hayatına dair görüşlerini, klasik Chevrolet çizgilerini taşıyan dik ön camlarından veya etkileyici çamurluklarından çıkarabilirsiniz. Ortaya çıkan sonuç, şehir hayatı için tasarlanmış sağlam görünümü kadar sempatik olan bu olağanüstü geçiş sınıfı aracı.

Oldukça Geniş
Geniş alana sahip bir şehir aracı olarak tasarlanan Groove yolculara ferah bir iç mekân sunarken, kısa mesafeli kaportasına ve yassı, uzun kabinine çok şey borçlu olduğunu söyleyebiliriz. 17” jantları arkaya itme fikri hem alanı genişletti hem de aracın olduğundan daha uzun görünmesini sağladı.

Led Sss lambalarının önünde bulunan açık hava boşlukları 1 litre hacmindeki motoru soğuturken, önden çekiş sistemi ile her türlü gerçek hava koşulunda performanstan ödün vermiyor.

Güvenli ve dikkat çekici
Groove’un ilham kaynağı sorulduğunda, tasarımcı Jawook Koo şöyle yanıtlıyor: “Küçük otomobiller şirindir fakat güvenli değildir. İşte insanlarda var olan bu genel kanıyı yıkmak için çalıştık. Groove sadece bakmak bile kendinizi güvende hissetmenize yetiyor.”.

Araştırılanlar: Chevrolet Trax

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir