Anasayfa / İnternet / Tertemiz Windows Live Messenger

Tertemiz Windows Live Messenger

 Windows Live Messenger isimli yazılım artık hayatımızın bir parçası olup çıkıverdi. Durum böyle olunca hızlı açılış ve sadelik de bir o kadar önemsenmeye başlandı. Live Messenger in açılışı zaman zaman 15 saniye kadar sürebiliyor. Program üzerinde istenmeyen reklamlar da görünmekte ve bu açılışı yavaşlatmakta.

Bütün bunlardan artık sıkıldıysanız programın hızlı açılışını ve rahatsız edici reklamların görünmemsini sağlayabilirsiniz.

Hal böyle olunca lışı bile 10-15 saniyeyi buluyor  Bu da yetmezmiş gibi pencelerinde rahatsız edici reklamlar var. Neyseinki bu rahatsız edici reklamları kolayca kaldırabiliyormuşuz.

Temiz Live MessengerA-Patch

Windows Live Messenger’daki gereksiz özellikleri kaldırmak için A-Patch isimli küçük bir yazılım var ve harika iş yapıyor. Gereksiz birçok özelliği kaldırarak daha temiz ve daha hızlı bir Windows Live Messenger’a sahip olmanızı sağlıyor. Elbette kaldırdığınız bir özelliği yeniden geriye getirebiliyorsunuz. Bunun yanında çoklu-MSN, Winamp için şimdi ne dinliyorum… gibi bazı ek özellikler de sunuyor. Sunduğu tüm özelliklere features sayfasından ulaşabilirsiniz.

Program sayesinde eklentilerden kurtulduktan sonra ciddi anlamda sadece ve hızlı açılabilir bir Live Messenger sahibi oluyorsunuz.

Buradan Yükleyebilirsiniz.

Program Boyutu: 132 Kb

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir