Anasayfa / İnternet / Google’da Hangi Kelimede Kaçınıcı Sıradasınız?

Google’da Hangi Kelimede Kaçınıcı Sıradasınız?

Daha önce bu hizmeti veren http://www.1gbh.com  adlı bir site ile google’de bir kelimede kaçıncı sırada olduğumuzu sorgulayabiliyorduk. Burada “Excel Çalışmaları” şeklinde CerezForum  adına yaptığım bir sorgulamada 2. sırada olduğumuz görülüyor. Tırnakları kullanarak yaparsak bu araştırmayı 1. sıradayız. Bu site yani E-cozum.net ise 3. sırada çıkıyor. Ancak bu sitede sorgu yapabilmek için her kelimeyi tek tek denemelisiniz. Hele de birkaç tane siteniz varsa işte o zaman bu sorgu işkenceye dönüşebiliyor.

Free Monitor For Google -Google Monitörü (v2.3)

Bunun için artık uğraşmanaıza gerek yok. Buradan indireceğiniz programa tüm sitelerinizi ve bu sitelerde aramak istediğiniz kelimeleri girip, ilk kaç site içinde arayacağınızı da belirleyerek arama butonuna tıklıyor ve arkanıza yaslanıp işlemin bitmesini bekliyorsunuz. Böylece üzerinde yoğunlaştığınız kelimeler üzerindeki çalışma sonuçlarınızı görebilirsiniz.

Programın bir özelliğ de bir önceki sonuçları hafızada tutup sonraki tarama ile aradaki farkları -, + şeklinde size iletmesi. Sadece bu da değil. Sizin önünüzdeki sitelerin de hangileri olduğunu görebiliyorsunuz.

Monitor For Google 

Hakikaten web tasarımcıların çok ama çok hoşuna gidecek bir program ve üstelik ücretsiz 🙂

Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Programın kullanımı ücretsizdir.

Boyut: 1.45 MB

Download:

  Google Sira Monitoru (1,4 MiB, 1.029 kez)

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

2 Yorum

  1. ben anlayamadım 🙂

  2. Yukarıdaki konuyu adminimiz eklediği zaman “excel çalışmaları” şeklinde yapılan aramada birinci sırada iken excel çalışmaları şeklinde yapılan arama da ikinci sıradaydık. Artık excel çalışmaları şeklinde arama yapıldığında da birinci sıradayız. Biz süperiz yaaaaaaa:)))))))))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir