Anasayfa / İnternet / Facebook / Facebook Sohbet Mesajlarını Silme

Facebook Sohbet Mesajlarını Silme

Facebook Mesajları Kalıcı Olarak Nasıl Temizlenir?

Kişisel Facebook adresinizde öncelikle Anasayfaya dönmelisiniz. Daha sonra sol bölmedeki “SIK KULLANILANLAR” başlığı altında bulunan “Mesajlar” a tıklayın.Bu konuyu okuduğunuzda bu sorunun cevabını da öğrenmiş olacaksınız.

facebook-mesaj-temizleme

Mesajlara tıkladığınızda ekran görüntüsündeki gibi gelen kutusuna yönleneceksiniz.

Gelen kutusunda kime ait mesajı silmek istiyorsanız o kişinin üzerine gelin.

Yalnız burada püf bir nokta bulunmaktadır. Seçtiğiniz kişiye ait mesajların tamamını mı silmek istiyorsunuz, yoksa sadece bir ya da bir kaçını mı?

Eğer mesajlardan sadece bir ve ya bir kaçını silmek istiyorsanız izlenecek yol aynen şöyledir;

Öncelikle sağ üst köşede bulunan “İşlemler” e tıklayın. Alta doğru küçük bir pencere açılacak, bu pencerede “Mesajları Sil” e tıklayın. Tıkladığınızda her mesajın başında bi kutucuk oluşacak, hangi mesajı silmek istiyorsanız o kutucukları seçin ve alt tarafta bulunan “Sil” tuşuna basın.

Eğer mesajların bir yada bir kaçını değil de, tamamını silmek istiyorsanız o zaman da bu yolu izlemelisiniz;

Yine Mesajlarını silmek istediğiniz kişi seçiliyken, bir önceki izlediğimiz yol gibi sağ üstte bulunan “İşlemler” e tıklayın. Aynı şekilde alta doğru küçük bir pencere açılacak, bu pencerede “Mesajları Sil” e değil de, hemen altında bulunan “Konuşmayı Sil” e tıklayın.

Konuşmayı Sil” dediğinizde karşınıza hatırlatma olarak bir uyarı penceresi çıkacaktır. Tabi siz silmek istediğiniz için “Konuşmayı Sil” e basın ve işleminizi gerçekleştirin. Eğer son anda vazgeçtiyseniz “İptal” de edebilirsiniz.

Araştırılanlar: facebook mesaj silme, gerdek gecesi resimli anlatım ve gerdek gecesi diyalogları, facebook tüm mesajları silme 2013, facebook mesaj silme 2013, facebook mesajları silme 2013, facebook ta kilitli ki?lere nas?l mesaj, facebook bütün mesajları silme 2013, facebook tüm mesajları silme

Hakkında ZeyNoO

3 Yorum

  1. Mesajları kalıcı olarak tümünü sildiğimizde, karşı tarafın sayfasından da siliniyor mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir