Anasayfa / İnternet / Facebook / Facebook’tan Yeni Tema

Facebook’tan Yeni Tema

651,835,100 milyon aktif kullanıcısı olan sosyal ağ sitesi Facebook zaman tüneli tasarımından sonra yeni tasarımı ile karşımıza çıkmak için gün sayıyor.

Bilindiği gibi 2011 yılının Aralık ayında Facebook profil sayfası değişerek yerini “timeline(Zaman Tüneli)” adlı sayfa almıştı ve neredeyse tüm kullanıcılar tepki göstermişti.

facebook-yeni-tema
Facebooktan yeni tema

Kısa zamanda tekrardan değişikliğe uğrayacak olan facebook sayfası birçok yeniliği de beraberinde getireceğini söyleyen Facebook CEO’su Mark ZUCKERBERG “Karmaşaya Elveda, Canlı, Harika Haberlere Merhaba” sloganı ile yola çıktıklarını da facebook sayfası üzerinden belirtti.

Yeni tasarımda haber kaynağı kullanıcının rahatına göre tasarlanmış olduğu görünüyor. Kişinin tercihine göre resimler, müzikler, notlar, oyunlar ve diğerleri belirlediğiniz kriterlere haber kaynağında sizlere sunuluyor.

Haber kaynağı profiliniz ile aynı eş değeri taşırken onu istediğiniz gibi de yönetebileceksiniz diyen ZUCKERBERG herkesin bu tasarımı seveceğini ve hayran kalacağını da belirtiyor.

Yeni tasarımın herkese teker teker entegre edilmesine başlandığını söylerken tasarımın hakkında geniş bilgi almak isteyenlerin de https://www.facebook.com/about/newsfeed bu sayfayı ziyaret edebileceklerini vurguluyor.

Araştırılanlar: facebook tema

Hakkında Gökhan SEZĞİN

Yazar tarafından yazılmış olan yazıların, kaynak gösterilmeden kullanılması suçtur... ! E-COZUM.NET sitesi için yazılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir