Anasayfa / Bilgisayar / Office 2007 Kaldırma Sorunu Çözümü

Office 2007 Kaldırma Sorunu Çözümü

Eğer bilgisayarınıza Microsoft Office 2007 yüklediyseniz ve kaldırmak isterseniz sorunlarla karşılaştınız demektir. Her ne kadar Program Ekle/Kaldır bölümünden kaldırmaya çalışsanız da herhangi bir office programına tıkladığınızda kurulum yeniden başlayacaktır.

Bunu farkeden Microsoft firması ürünü kaldırma aracı yazmış. Size düşen ise kaldırma aracının linkine tıklamak ve Office 2007 dosyalarının sisteminizden kaldırılmasını beklemek. Sadece 2007 değil Office 2003 ve Office 2010 paketleri için de ayrı kaldırma ürünleri mevcut.

Eğer sorununuz Office paketini kaldırmaksa hiçbir şey yapmadan aşağıdaki sayfayı ziyaret ediniz.

http://support.microsoft.com/kb/290301

* Karşınıza her office sürümü için ayrı kaldırma ürünlerinin olduğu sayfa gelecek. Hangi Office sürümünü kaldırmak istiyorsanız “Fix İt” butonuna tıklayın ve açılan indirme penceresindeki “Çalıştır” butonuna tıklayın.

* 2007 Microsoft Office paketini otomatik olarak kaldırmak için Bu sorunu düzelt düğmesini veya bağlantısını tıklatın. Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır‘ı tıklatın ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin.

* Daha sonra size Office Programlarını kaldırmak için onay penceresi gelecek, onaylayın ve “Next” deyin. Artık arkanıza yaslanıp Office sürümünün bilgisayarınızdan kaldırılmasını bekleyebilirsiniz…

Araştırılanlar: office 2010 kaldırma aracı, office 2007 kaldırma aracı, bu yükleme paketinin dili sisteminizce desteklenmiyor, office 2007 kaldırma

Hakkında YoRuMSuZ

Test biyografi

3 Yorum

  1. Şimdi denıyon şu microsoft office proğramında kurtuluyum bi

  2. harikasin ya Allah razi olsun bu konuyu acan ve paylasandan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir